מחיר למשתכן שדרות

כפות ידיים אוחזות בדגם קטן של בית

העיר הדרומית שדרות נמצאת בשנים האחרונות תחת תנופת בנייה מסיבית, בשנת 2017 התקיימו מספר הגרלות במסגרת מחיר למשתכן שדרות, ואלפי יחידות דיור כבר שווק בהצלחה לזוכים. ב-2018 התקיימו הגרלות חדשות, חלקן הגרלות המשך, בהן גם זכאים מסדרה ב' השתתפו.

כדאי לדעת כי לאחר שפורסמו התוצאות של מכרז מחיר למשתכן שדרות ב-2017, התגלה כי חברת ג.מ.נ שיווק לבניה זכתה בקרקע המיועדת לבניית 470 דירות בשכונת שדרות בפארק. המחיר ההתחלתי למטר בנוי של דירה בת 95 מ"ר הוא 463,000 ₪, המחיר משקף הנחה משמעותית בשיעור 28% ממחירי השוק.

בהגרלה האחרונה שהתקיימה במסגרת מחיר למשתכן בשדרות שווקו 23 דירות לזכאים, לפי מחיר של כ-6,060 ₪ למטר בנוי. הזוכים בהגרלות אשר בוחרים לממש את זכאותם ולגור בשדרות זוכים גם למענק שווה במיוחד בגובה 60,000 ₪.

הגרלה מחיר למשתכן שדרות

כדי להשתתף בהגרלה של מחיר למשתכן בשדרות יש להוציא אישור זכאות באתר המקוון, במקרים מסוימים יש לתאם פגישה בסניף של אחת מחברות ההרשמה, כדי להביא מסמכים ולבדוק את הבקשה במקום. לאחר אישור הזכאות תקבלו דואר אלקטרוני עם שם משתמש וסיסמה ראשונית אותה עליכם להחליף לאחר כניסתכם לאתר ההגרלות.

באתר ההגרלות של מחיר למשתכן תוכלו לאתר במהירות את כל הפרויקטים הפתוחים להרשמה, כמו כן באפשרותכם לעיין בתוצאות של הגרלות שהתקיימות לאורך השנים בשדרות, החל מסוף 2016. כדי להירשם להגרלה פתוחה עליכם ללחוץ על הכפתור הירוק, לבצע רישום מסודר, ולאחר מכן יש להמתין לפרסום התוצאות. הזוכים מקבלים עדכון בהודעת טקסט או במייל, אפשר לעקוב אתרי התוצאות גם באתר המקוון של מחיר למשתכן.

לאחר הזכייה יש להמתין לזימון של הקבלן כדי להשתתף בכנס מכירות בו כל זוכה יכול לבחור את הדירה המועדפת עליו, בהתאם למיקומו בזכייה ועל פי המלאי הקיים של הדירות. לאחר בחירת הדירה יש לחתום על חוזה מכר, ולאחר מכן יש לקבל אישור עקרוני למשכנתא כדי להגשים את החלום.

לפרטים נוספים ולעזרה בגיוס משכנתא בתנאים מועדפים לזוכים בהגרלות מחיר למשתכן שדרות – אנא השאירו פרטים באתר. היועצים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם, הם גם יסייעו לכם לקבל משכנתא נוחה ומותאמת אישית, בהתאם ליכולת ההחזר וההון העצמי שלכם.

נושאים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

משכנתא מחיר למשתכן

יועץ משכנתא

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל