מחיר למשתכן רמת גן

אישה מחזיקה בדגם קטן של בית

פרויקט מחיר למשתכן הגיע גם לרמת גן, בשנת 2018 ישווקו 920 דירות באזורי ביקוש נבחרים ברחבי העיר. במכרז מחיר למשתכן רמת אפעל ובמכרז של מחיר למשתכן רמת גן שבירו ישווקו חלק מהדירות לבני המקום, זו הזדמנות מצוינת לתושבי העיר לממש את זכאותם ולרכוש דירה חדשה במחיר נמוך משמעותית ממחירי השוק.

מחיר למשתכן רמת גן הרשמה

אם אתם מעוניינים להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן רמת גן עליכם להוציא אישור זכאות. את האישור תוכלו להוציא באתר של מחיר למשתכן או דרך אחת מחברות ההרשמה. תוך זמן קצר תקבלו למייל את אישור הזכאות המאפשר לכם להשתתף בהגרלות הפתוחות ברמת גן.

באתר ההגרלות תוכלו למצוא פרויקטים פתוחים להרשמה, וכדאי לכם לעיין גם בהגרלות קודמות בעיר כדי להתרשם מהפרויקטים השונים ומרמת המחירים.

פרויקטים חדשים במסגרת מחיר למשתכן ברמת גן

ביולי 2018 התקיימו שתי הגרלות במסגרת מחיר למשתכן רמת גן, ביניהם פרויקט מחיר למשתכן רמת גן שבירו העומד לקום בשכונת מגורים חדשה בסמוך לקריית החינוך החדשה, על דרך שיבא, בסמוך לרמת אפעל. בפרויקט זה מתוכננים 5 בנייני מגורים בני 160 דירות סך הכל ובמתחם מחיר למשתכן רמת אפעל יוקמו בנייני מגורים חדשים נוספים, כאשר מתוך 360 דירות ישווקו לזכאים 288 דירות, מתוכן 57 לבני המקום.

המחיר למטר בנוי של דירה בפרויקט מחיר למשתכן של חברת שבירו הוא 16,328 ₪, המחיר כולל מע"מ. המחיר ההתחלתי לדירת 100 מ"ר עם חניה ומחסן הוא כ-1.68 מיליון ₪, המחיר משקף הנחה של כ-20% ממחירי השוק החופשי. המחיר ההתחלתי לדירה בגודל 120 מ"ר הוא כ-1.99 מיליון ₪.

למידע נוסף אודות מחיר למשתכן רמת גן, לסיוע בקבלת אישור זכאות, ולקבלת משכנתא בתנאים מועדפים לזוכים בהגרלות מחיר למשתכן, אנא השאירו פרטים באתר וצוות היועצים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם עם כל הפרטים הנדרשים, ואנו גם נסייע לכם לקבל משכנתא נוחה כדי להגשים חלום ולרכוש דירה חדשה מקבלן ברמת גן.

פרויקטים נוספים של מחיר למשתכן:

מחיר למשתכן בית דגן

מחיר למשתכן באר יעקב

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל