מחיר למשתכן רחובות

זוג צעיר בדירה שקיבל במסגרת מחיר למשתכן

תוצאות מכרז מחיר למשתכן רחובות פורסמו בתחילת 2018, כאשר במסגרת המכרזים ששווקו בהצלחה ליזמים חלק גדול מהדירות ימכרו לזכאי מחיר למשתכן. במכרז מחיר למשתכן ברחובות זכתה חברת רונידן, החברה תשווק 42 יחידות דיור, מתוכן 38 דירות מיועדות לזוכים בהגרלת מחיר למשתכן.

חברת רונידן זכתה במכרז להקמת יחידות הדיור בשכונת וייסגל, השכונה מכונה בשם רחובות הצעירה. השכונה החדשה ממוקמת בדרום מערב העיר, היא גובלת בשכונת קריית משה, ובקרבתה נמצאים מוסדות חינוך איכותיים, פארק המדע בנס ציונה, פארק המדע ברחובות, מבני ציבור, מרכז פיס לספורט ונופש, מרכז מסחרי ופארק ירוק ומטופח עם מתקנים ושבילי הליכה ואופניים.

מחיר למשתכן רחובות הרשמה

כדי להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן ברחובות יש להוציא תעודת זכאות, לאחר קבלת האישור יש להירשם באתר ההגרלות. במסגרת תוכנית מחיר למשתכן רחובות הצעירה ניתן לרכוש דירה חדשה במחיר התחלתי של 948,000 ₪ לדירה בת 85 מ"ר, המחיר משקף כ-21% הנחה ממחירי השוק החופשי. כמו כן, המחיר ההתחלתי של דירה בת 100 מ"ר הוא 1.09 מיליון ₪, והמחיר ההתחלתי לדירת 120 מ"ר הוא 1.29 מיליון ₪. המחיר כולל מרפסת, חניה פרטית ומחסן.

שכונת רחובות הצעירה מיועדת בעיקר למשפחות צעירות, רוב הדירות בתוכניות מחיר למשתכן ברחובות הן של 4 ו-5 חדרים, כאשר ההנחה הצפויה היא כ-21% ממחירי השוק החופשי. חשוב לציין כי ההגרלה לדירות בתוכנית מחיר למשתכן רחובות הצעירה מיועדת רק לזכאים מסדרות א' ו-ב'. כאמור, רק בעלי אישור זכאות יכולים להשתתף בהגרלות הפתוחות, את האישור ניתן להוציא באתר המקוון של מחיר למשתכן או באמצעות פגישה מתואמת באחד מסניפי חברות ההרשמה.

משכנתא לזכאי מחיר משתכן ברחובות

לאחר שזכיתם בהגרלה של מחיר משתכן ברחובות תוכלו לקבל משכנתא בתנאים מועדפים, עד 90% משווי הנכס. יש לגייס הון עצמי של 100,000 ₪ או 10% משווי הדירה, וכדי לקבל משכנתא בתנאי זכאות יש להגיש בקשה לסיוע לדיור למשרד הבינוי והשיכון.

בעזרת היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכלו לקבל משכנתא נוחה ובהתאמה ליכולת ההחזר שלכם, למידע נוסף, לייעוץ ולשאלות השאירו פרטים בטופס למטה ואנחנו נחזור אליכם במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל