מחיר למשתכן קרית אונו

כפות ידיים של אדם אוחזות במפתח ובדגם מיניאטורי של בית

קרית אונו היא עיר במחוז תל אביב, בשנת 1992 היא הוכרזה לעיר וכיום היא נמצאת תחת תנופת בנייה מרשימה. בשנת 2017 ביקר שר האוצר כחלון בעיר והבטיח לתומכיו כי קרית אונו תיכלל בתוכנית מחיר למשתכן, ובמסגרתה יוקמו בנייני מגורים חדשים לאכלוס תושבים חדשים וכדי לאפשר לבני המקום לרכוש דירה במחיר מוזל.

בתוכנית מחיר למשתכן קרית אונו 2018 משווקים היזמים שזכו במכרז מאות דירות חדשות. כדאי לדעת כי אחד המכרזים הגדולים בתוכנית מחיר משתכן התקיים בקרית אונו ובמסגרתו משווקים 729 דירות, מתוכן 584 יחידות דיור מוזלות לזכאים במחיר למשתכן והשאר ישווקו במחיר מלא בשוק החופשי.

מחיר למשתכן קרית אונו הרשמה

קרית אונו מציעה איכות חיים גבוהה, מיקום מרכזי, חינוך טוב לילדים ומתקני נופש ופנאי לכל הגילים. ישראלים רבים בעלי תעודת זכאות לפרויקט מחיר למשתכן משתתפים בהגרלות השונות, כאשר בהגרלה הפתוחה יכולים להשתתף כל הזכאים, וישנה עדיפות לבני המקום.

כדי להירשם להגרלות מחיר למשתכן קרית אונו יש להוציא תעודת זכאות מתאימה. את התעודה ניתן להוציא באתר של אחת מחברות ההרשמה או בסניפים שלהן. לאחר קבלת האישור אפשר להירשם באתר ההגרלות של מחיר למשתכן. בפרויקט מחיר למשתכן קרית אונו הרשמה להגרלה אפשרית רק לפרויקטים הפתוחים, ולבעלי תעודת זכאות מתאימה.

ביוני 2018 זכתה חברת אשדר במכרז הגדול לבניית 729 יחידות דיור, החברה זכתה ב-4 המתחמים שהוצעו על ידי המדינה במסגרת מחיר למשתכן. 80% מהדירות ישווקו לזוכים בהגרלות תוכנית מחיר למשתכן והשאר ישווקו בשוק החופשי. במסגרת הפרויקט מחירה של דירה חדשה מקבלן בשטח של 85 מ"ר עם מחסן וחניה יתחיל ב-1.28 מיליון ₪, כאשר המחיר של דירה בגודל 120 מ"ר יתחיל ב-1.75 מיליון ₪.

השכונה החדשה ממוקמת בחלק הדרומי של קרית אונו, בסמוך לצומת סביון, השכונה כוללת שטחי מסחר, פארקים פתוחים, מוסדות חינוך ומבני ציבור שונים. הפרויקט של אשדר מחיר למשתכן קרית אונו מצטרף לפרויקטים חדשים נוספים ברחבי העיר. פרטים נוספים על מחיר למשתכן קרית אונו הגרלה פתוחה ניתן למצוא באתר המקוון של הפרויקט.

לפרטים נוספים ולבניית תמהיל משכנתא מותאם אישית לזוכים בהגרלות מחיר למשתכן קרית אונו אנא השאירו פרטים באתר. יועצי המשכנתא המקצועיים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לכם לקחת משכנתא בהתאם ליכולת ההחזר וההון האישי שלכם, בתנאים המשתלמים ביותר.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל