מחיר למשתכן עפולה

משפחה בדירה ממחיר למשתכן

הפרויקטים במסגרת תוכנית מחיר למשתכן בעפולה יצאו לדרך לפני כשלוש שנים, ועשרות דירות שווקו בהצלחה לרוכשים שהשתתפו בהגרלות. בפרויקטים הראשונים בתוכנית מחיר למשתכן בעיר שווקו דירות בנות 4 ו-5 חדרים, כאשר דירת בגודל 116 מ"ר עם מרפסת של 30 מ"ר נמכרה במחיר התחלתי של כ-700,000 ₪.

זכאי מחיר למשתכן יכולים עדיין להירשם להגרלות הפתוחות בעפולה, כדי להשתתף בהגרלות יש להוציא תעודת זכאות. בתוכנית מחיר למשתכן עפולה דורם הזכאים יכולים להשתתף בהגרלות לדירות של 3,4 או 5 חדרים, הפרויקט כולל גם דירות גן עם גינה פרטית גדולה בשטח 122 מ"ר ופנטהאוזים עם מפרטי טכני עשיר.

פרויקט מגורים יוקרתי בשכונה חדשה

בתוכנית מחיר למשתכן דורם בעפולה מחירי הדירות מגלמים הנחה משתלמת של כ-30% לעומת המחיר של דירות דומות בשוק החופשי. תמהיל דירות מחיר למשתכן עפולה כולל יחידות דיור של 3, 4, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, כל הדירות כוללות מרפסת, מחסן וחניה (למעט דירות גן ללא מרפסת). הפרויקט כולל בנייני מגורים חדשים בעיצוב באוהאוס המאופיין בקווים ישרים ואלגנטיים, בשכונה צפונית חדשה – 1C.

בתוכנית מחיר למשתכן עפולה מפרט טכני של הדירות נקבע על ידי משרד הבינוי והשיכון, אך היזם מציע תכנון אדריכלי קפדני ומתקדם על מנת להבטיח לדיירים איכות חיים גבוהה. השכונה הצפונית החדשה כוללת מרכז מסחרי, מבני ציבור, מוסדות חינוך ודת, פארקים ירוקים ועוד. השכונה החדשה קרובה לעורקי תחבורה ראשיים ולפארק ההייטק החדש העתיד לקום בקרוב ולספק פתרון תעסוקתי לתושבים החדשים.

כדאי לדעת כי במסגרת מחיר למשתכן עפולה העיר זוכה לצמיחה מהירה, לפריחה חסרת תקדים ולצמיחה המשפיעה לטובה על איכות חייהם של התושבים. העיר עפולה זוכה לביקוש רב מצד זכאי מחיר למשתכן, ומאות יחידות דיור שווקו עד כה בהצלחה כבירה. כדאי לדעת כי מעבר להנחה המשמעותית במחיר הדירה, הזכאים שזכו בהגרלה מקבלים גם מענק רכישה בסך 40,000 ₪.

למידע נוסף ולשאלות בנושא הרשמה למחיר למשתכן בעפולה השאירו פרטים בטופס למטה. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם, ובנוסף נסייע לכם לקבל משכנתא בתנאים מועדפים לזוכים במחיר למשתכן.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל