מחיר למשתכן בראש העין

אדם מחזיק מפתח דירה שקיבל במסגרת מחיר למשתכן ראש העין

תנופת הבנייה בראש העין אינה מפסיקה לרגע, במיוחד כיום לאחר הסכם הגג שנחתם בין הממשלה לעירייה ובמסגרתו הוחלט לשווק אלפי דירות במסגרת מחיר למשתכן. בהסכם הגג משנת 2014 נקבע יעד לתוספת של 14,700 יחידות דיור חדשות, מרביתן במסגרת מחיר למשתכן בראש העין.

הגרלות מחיר למשתכן ראש העין

בשנים 2016-2017 התקיימו מספר הגרלות מחיר למשתכן בראש העין, ואלפי יחידות דיור שווקו בהצלחה לזוכים. בין הפרויקטים ששווקו בהצלחה, חלקם כבר נמצאים בשלב הבנייה, ניתן למנות את הפרויקטים הבאים:

 • מחיר למשתכן ראש העין גינדי
 • מחיר למשתכן ראש העין דניה סיבוס
 • מחיר למשתכן דונה חברה להנדסה ובניין
 • מחיר למשתכן גיא א דורון לוי

חשוב לדעת כי המפרט הטכני של הדירות נקבע על ידי צוות מיוחד שהוקם במשרד הבינוי והשיכון, על סמך נתוני ההגרלות שהסתיימו ניתן לראות כי דירת 100 מ"ר במחיר למשתכן בראש העין נמכרה בהצלחה במחיר ממוצע של 980,000 ₪, וזאת בהשוואה לעלות דירה דומה בשוק החופשי הנמכרת במחיר של 1,468,000 ₪. כלומר, שווי ההטבה שזכאי מחיר למשתכן זוכים בה היא 488,000 ₪, הנחה שלא ניתן להתעלם ממנה.

כדי לנצל את ההטבה המשמעותית ועל מנת להגשים חלום ולרכוש דירת מגורים חדשה מקבלן, כדאי להוציא תעודת זכאות ולאחר מכן להשתתף בהגרלות הפתוחות. במסגרת מחיר למשתכן בראש העין הגרלה חדשה זוכה לביקוש רב בקרב הזכאים, במיוחד בקרב זוגות צעירים אך גם משפרי דיור מעוניינים לגור בעיר.

מחיר למשתכן בראש העין הרשמה

כדי להשתתף בהגרלות הפתוחות יש לבצע הרשמה באתר המקוון שהקים משרד הבינוי והשיכון. לאחר קבלת תעודת הזכאות יש לגלוש לאתר הייעודי של מחיר למשתכן, חשוב לשנות סיסמה לאחר הכניסה בפעם הראשונה, ולאחר מכן ניתן לעיין בהגרלות הפתוחות, לבדוק מה קרה בהגרלות קודמות ולהחליט באיזה הגרלות להשתתף בראש העין או בכל מקום אחר.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם במידע חשוב אודות הרשמה והגרלות מחיר למשתכן בראש העין, כמו כן נשמח לסייע לכם בבניית תמהיל הלוואה ובקבלת אישור למשכנתא מהבנק כדי שתוכלו להגשים חלום ולרכוש דירה חדשה מקבלן בפרויקטים איכותיים של מחיר למשתכן בראש העין.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

ייעוץ משכנתא

משכנתא חוץ בנקאית

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל