מחיר למשתכן בקרית שמונה

דגם קטן של בית ועט מונחים על שולחן

פרויקט מחיר למשתכן בקרית שמונה מאפשר לבעלי תעודת זכאות לרכוש דירה חדשה מקבלן, לפי מפרט טכני שתוכנן על ידי משרד הבינוי והשיכון. מכרז מחיר למשתכן קרית שמונה הושלם בתחילת 2016, מאז נערכו מכרזים נוספים, והתקיימו מספר הגרלות בקרב הזכאים.

במסגרת פרויקט מחיר למשתכן בקרית שמונה מוקמת שכונת יובלים, זו שכונה חדשה הממוקמת בצפון מזרח העיר, בסמוך לכביש 90 המחבר את העיר למטולה ולכיוון טבריה, ובסמוך לכביש 99 המוביל ליישובי רמת הגולן. כדאי לדעת כי בשכונת יובלים החדשה היזמים שזכו במכרזי מחיר למשתכן עומדים להקים בנייני מגורים בבנייה רוויה, ולהציע דירות של 4-5 חדרים.

מחיר למשתכן קרית שמונה – שכונת יובלים

בשכונת יובלים החדשה עתידים לקום בנייני מגורים עם תמהיל דירות מגוון. כך למשל, דירות בנות 4 חדרים בשטח של 105 מ"ר מוצעות לזכאים במחיר התחלתי של 558,000 ₪, בעוד דירה דומה בשוק החופשי נמכרת ב-871,000 ₪, כלומר שווי ההנחה לזכאים היא כ-300,000 ₪.

בשכונה החדשה הוקצה חלק לפרויקטים של מחיר למשתכן, מתחם לפרויקט בנה ביתך ויוקמו מבני ציבור לרווחת התושבים, כולל קרית חינוך מודרנית, מבני מסחר עם חנויות שונות, פארקים רחבי ידיים עם מדשאות, צמחייה ומתקני נופש ופנאי.

השתתפות בהגרלות מחיר למשתכן בקרית שמונה

אם ברצונכם להשתתף בהגרלות הפתוחות לפרויקטים של מחיר למשתכן בקרית שמונה, עליכם להוציא תעודת זכאות. את התעודה ניתן להוציא באתר המקוון או דרך אחת מחברות ההרשמה, יש מקרים בהם צריך להגיע לסניף של חברת ההרשמה כדי להשלים את התהליך ולספק מסמכים נדרשים.

תוך כ-10 ימים מקבלים למייל את אישור הזכאות, לאחר מכן אפשר להשתתף בהגרלות הפתוחות ולממש את הזכאות המשתלמת ואת ההנחה המשמעותית במחירי הדירות. מחירי הדירות הנמוכים במחיר למשתכן בקרית שמונה קורצים לרבים, אך יש לגייס הון עצמי בגובה 10% לפחות משווי הדירה (לפי מחיר השוק) כדי לקבל משכנתא בבנקים.

למידע נוסף, לייעוץ ולסיוע בקבלת משכנתא לזכאי מחיר למשתכן, אנא השאירו פרטים באתר. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם במהרה עם כל הפרטים הנדרשים עבורכם לקבל החלטה נכונה ולקבל משכנתא בתנאים מועדפים.  

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל