מחיר למשתכן בפרדס חנה – כרכור

מחשבון, דגם של בית ומטבעות כסף

ביולי 2018 התקיים מכרז מחיר למשתכן בפרדס חנה – כרכור, ומתחם אחד לבניית כ-160 יחידות דיור שווק בהצלחה בשכונת הטריז. חברת עמרם את ביטון יזמות ובניה בע"מ זכתה במכרז לבניית 160 יחידות דיור בבנייה רוויה, מחירי הדירות משקפים הנחה של 12% ממחירי השוק החופשי. המחיר ההתחלתי לדירת בת 85 מ"ר יעמוד על כ-878,000 ₪, המחיר של דירה בת 100 מ"ר יעמוד על 1.02 מיליון ₪ והמחיר ההתחלתי לדירת 120 מ"ר יעמוד על 1.205 מיליון ₪, כל הדירות כוללות מרפסת, חניה פרטית ומחסן.

הרשמה מחיר למשתכן פרדס חנה כרכור

כדי להשתתף בהגרלות הפתוחות יש להוציא תעודת זכאות. את תעודת הזכאות יש להוציא באמצעות מילוי טופס באתר ההרשמה המקוון או באמצעות תיאום פגישה באחד מסניפי חברות ההרשמה. תוך 10 ימי עסקים מקבלים את אישור הזכאות המאפשר להשתתף בהגרלות השונות, ביניהן מחיר למשתכן פרדס חנה כרכור.

לקראת סוף 2018 התקיימה הגרלה גדולה במסגרתה שווקו בהצלחה כ-100 יחידות דיור בבנייה רוויה בשכונת טיזר בפרדס חנה כרכור. להגרלה נרשמו 908 משקי בית, כאשר בני המקום זכו להקצאה של 20 דירות, וכ-80 משקי בית התמודדו על הזכאות המיועדת לבני המקום.

פרויקט מחיר למשתכן בפרדס חנה – כרכור נחשב לאחד המבוקשים בגלל המיקום המרכזי, איכות החיים הגבוהה, המפרט הטכני ואפשרויות התעסוקה באזור. כדאי לדעת כי שכונת הטריז ממוקמת בסמוך לצירי תחבורה ראשיים, השכונה משתרעת על שטח של 237 דונם וכוללת מרכז עירוני חדש העתיד לשרת את תושבי השכונה והיישוב, כמו כן יוקם פארק ירוק ורחב ידיים שישמש כריאה ירוקה לתושבים.

לאחר הנפקת תעודת הזכאות ניתן לבצע הרשמה למחיר למשתכן פרדס חנה כרכור, יש לגלוש לאתר ההגרלות כדי להירשם. לאחר פרסום תוצאות הזכייה, יש להמתין לזימון מהקבלן כדי להשתתף בכנס לבחירת דירה על פי מיקומכם בתוצאות ההגרלה.

למידע נוסף בנושא הרשמה לפרויקט מחיר למשתכן פרדס חנה כרכור ולבניית תמהיל משכנתא מותאם אישית לזכאים ולזוכים בהגרלות, אנא השאירו פרטים באתר. היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם, נשמח לסייע לכם לקבל משכנתא בתנאים מועדפים ובהתאם ליכולת ההחזר שלכם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

משכנתא מחיר למשתכן

הסדר התשלומים מחיר למשתכן

ההבדל בין זכאים מסדרה א' לבין זכאים מסדרה ב' במחיר למשתכן

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל