מחיר למשתכן בבאר שבע

דגם של בית במחיר למשתכן לצד מפתחות

במסגרת תוכנית מחיר למשתכן בבאר שבע ישנם 16 פרויקטים בשתי שכונות חדשות, שכונת סיגליות הנמצאת בכניסה המערבית לעיר ושכונת הפארק הנמצאת ליד פארק נחל באר שבע. אלפי דירות חדשות מקודמות במסגרת מחיר למשתכן בעיר הדרומית, עם זאת ישנם לא מעט זוכים שביטלו את זכייתם בגלל עיכוב בהיתרי הבנייה.

באר שבע היא אחת הערים הגדולות בישראל, קל להגיע ממנה למרכז הארץ באמצעות תחבורה ציבורית מפותחת וכבישים מהירים, ובעלי זכאות רבים משתתפים בהגרלות השונות כדי לגור בבאר שבע וליהנות מאיכות חיים גבוהה ומנוף מדברי קסום.

הרשמה למחיר למשתכן באר שבע

כדי להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן בבאר שבע יש להוציא תעודת זכאות דרך אחת מחברות ההרשמה. לאחר קבלת אישור הזכאות במייל ניתן להירשם להגרלות הפתוחות באתר. חשוב לציין כי הרשמה למחיר למשתכן באר שבע כדאית במיוחד לבני המקום שזוכים לעדיפות בהגרלות. כמו כן, ישנה הטבה של המדינה בסכום של עשרות אלפי שקלים לזוכים בהגרלות. כיום, גם משפרי דיור יכולים להשתתף בהגרלות הפתוחות.

רייסדור מחיר למשתכן באר שבע

חברת רייסדור זכתה במכרז הגדול ביותר בבאר שבע, היא עומדת לבנות את הפרויקט הגדול ביותר בשכונת סיגליות החדשה. פרויקט רייסדור באר שבע כולל הקמת 12 בנייני מגורים של 6-9 קומות, בבנייה רוויה, בסמוך לפארק ירוק ורחב ידיים עם מגרשי ספורט, מתקני פנאי ופינות ישיבה מוצלות. החברה משווקת 360 יחידות דיור, מרביתן במסגרת פרויקט מחיר למשתכן.

תמהיל הדירות בפרויקט רייסדור מחיר למשתכן באר שבע כולל דירות בנות 4 או 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הדירות מרווחות וכוללות מרפסות גדולות, בכל הדירות יש יחידת הורים גדולה ומטבח מודרני ומאובזר היטב. אם ברצונכם לקבל מידע נוסף אודות הפרויקט וקצב התקדמותו ניתן ליצור קשר באמצעות רייסדור מחיר למשתכן באר שבע טלפון: 3888*.

בימים אלה מושלמות עבודות הפיתוח של שכונת סיגליות, קל להגיע מהשכונה הממוקמת במערב העיר לעורקי התחבורה הראשיים, לרבות כביש 6, וגם תחנת רכבת חדשה עתידה להיבנות במקום.

לפרטים נוספים בנושא מחיר למשתכן בבאר שבע ולהצעה אטרקטיבית למשכנתא המותאמת לזוכים בהגרלות מחיר למשתכן, השאירו פרטים באתר. היועצים המנוסים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יסייעו גם לכם לבנות תמהיל משכנתא מותאם אישית ולקבל משכנתא נוחה עם ריבית נמוכה ותשלומי החזר נוחים.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

משכנתא חוץ בנקאית

ריבית משכנתא

ייעוץ משכנתא

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל