מחיר דירה למשתכן

מטבעות כסף בתוך ציור של בית

פרויקט מחיר למשתכן נועד לאפשר לחסרי דירה לרכוש נכס למגורים בתנאים מועדפים, שווי ההטבה עשוי להגיע ל-200,000 שקל, ובמקרים מסוימים למעלה מכך. תוכנית דירה למשתכן נחשבת לפרויקט הדגל של שר האוצר, במסגרת התוכנית משווקות הקרקעות לקבלנים המציעים את המחיר הנמוך ביותר למטר בנוי של דירה, על פי מפרט טכני שנקבע בידי משרד הבינוי והשיכון.

כדאי לדעת כי מחיר דירה למשתכן משתנה בהתאם לגודל הנכס, מיקום, מפרט טכני ופרמטרים נוספים. את המחיר ניתן לראות באתר ההגרלות של מחיר למשתכן, כך אפשר להשוות את מחירי השוק לדירה בעלת מאפיינים דומים לעלות של מחירי דירות מחיר למשתכן. על פי נתוני משרד הבינוי והשיכון שיעור ההטבה הממוצע על מחיר דירה משתכן הוא כ-21.3%, כלומר בפרויקטים רבים ההנחה במחיר הדירה מגיעה ליותר מ-200,000 שקל.

מחיר למשתכן מחירים

כדי לברר מהו המחיר של דירה בפרויקט מסוים בתוכנית מחיר למשתכן כדאי לגלוש לאתר ההגרלות. כדי להשתתף בהגרלות יש להוציא אישור זכאות, ניתן לעשות זאת באמצעות האתר של אחת מחברות ההרשמה, לעתים יש להגיע לסניף של חברה ההרשמה כדי לספק מסמכים לפי דרישה ולהשלים את הליך אישור הזכאות. לאחר קבלת אישור הזכאות ניתן להירשם להגרלות הפתוחות, בכל הגרלה יש פרטים חשובים שכדאי לשים לב אליהם כמו מחיר מ"ר בנוי של דירה, מיקום (יישוב ושכונה), שם הקבלן, מספר דירות בפרויקט, מצב ההיתר ועוד.

כאמור, במסגרת פרויקט מחיר למשתכן מחירים אטרקטיביים מוצעים לבעלי תעודת זכאות, כדאי להשתתף בהגרלות השונות על מנת לממש את הזכאות ולרכוש דירה חדשה מקבלן. המחירים של הדירות משתנים בהתאם לגודל הדירה ומיקומה, עם זאת ניתן להגשים חלום ולרכוש דירה חדשה בהנחה משמעותית ואטרקטיבית לעומת מחירי השוק לדירות דומות.

מחירים לדוגמה בפרויקט מחיר למשתכן

מחירי דירות מחיר למשתכן נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, כך לדוגמה המחיר של דירת 4 חדרים באחד הפרויקטים המבוקשים בבאר שבע הוא 1.1 מיליון ₪, בעוד מחירי דירות גן ופנטהאוז מגיעים למחיר של עד 1.8 מיליון ₪. מחיר דירת 3 חדרים בשטח 85 מ"ר בפרויקט מחיר למשתכן באשקלון הוא כ-800,000 ₪, בהשוואה למחיר רגיל בשוק המגיע ל-1.05 מיליון ₪. דירת 4 חדרים במחיר למשתכן באשקלון, בשטח של 100 מ"ר, נמכרת החל מ-930,000 ₪, ודירת 5 חדרים נמכרת במחיר של 1.106 מיליון ₪.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך בתחום המשכנתא

יועץ משכנתא מקצועי

ריבית משכנתא היום

למידע נוסף בנושא מחיר למשתכן מחירים, הטבות ומשכנתאות, אנא השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של פורטל מידע יחזור אליכם בהקדם, נשמח לסייע גם לכם לקבל משכנתא בתנאים מועדפים לזוכים בהגרלות מחיר למשתכן.    

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל