חברה לייעוץ משכנתאות

זוג צעיר מחזיק במפתח לדירה במסגרת מחיר למשתכן חיפה

משכנתא היא הלוואה לטווח הארוך לרכישת דירת מגורים או דירה להשקעה, את ההלוואה אפשרת לקחת מהבנקים המסחריים ומגופים פיננסיים נוספים כמו חברת הביטוח כלל

כדי לקחת משכנתא מומלץ לפנות לחברה מקצועית המציעה שירותי ייעוץ וליווי משכנתאות. חברה לייעוץ משכנתאות מכירה את כל מסלולי ההלוואות הקיימים ומסייעת ללקוח לבנות תמהיל משכנתא מותאם אישית, ולרוב צוות החברה מסייע ללקוח לנהל מו"מ מול הבנק כדי לשפר תנאים.

תמהילי משכנתא מומלצים

תמהיל משכנתא בסכום של 400,000 ש"ח

תמהיל משכנתא בסכום של 500,000 ש"ח

איך לבחור חברה למשכנתאות?

כדי לבחור חברה לייעוץ משכנתאות כדאי לבקש מהסביבה הקרובה המלצות על מומחים למשכנתאות. יש הרבה חברות לייעוץ משכנתאות, אך בהיעדר רגולציה ופיקוח יש גם לא מעט חאפרים מהם כדאי להיזהר.

חשוב לזכור כי משכנתא לוקחים לעשרים שנה או יותר, לכן כדאי לבחור היטב את החברה לייעוץ משכנתאות ואין ללכת שבי אחרי הצעה זולה מידי. נדרש ידע וניסיון רב בתחום המשכנתאות כדי לסייע ללקוחות לבנות תמהיל משכנתא בהתאמה אישית, יש להתייחס לגורמים רבים בעת הייעוץ כמו יכולת החזר, מצב פיננסי, הון עצמי, מצב משפחתי, תכנון להרחבת המשפחה בעתיד, מצב תעסוקתי ועוד.

מידע נוסף על משכנתאות שיכול לעניין אותך

הבדלים בין משכנתא רגילה למשכנתא של מחיר למשתכן

שאלות על ריבית משכנתא

אם אתם מעוניינים לבחור חברה לייעוץ משכנתאות תוכלו להיעזר ביועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. השאירו פרטים בטופס שבתחתית העמוד ואנו נפנה את הבקשה שלכם למיטב המומחים למשכנתאות ונסייע לכם לבחור חברה למשכנתאות הנחשבת למובילה בתחומה.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • רבקה ומוטי 23.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יוני 23.1.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מירי ס 2.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל