התנאים להלוואות גישור

זוג בא לקבל הלוואת גישור

חלק גדול מרוכשי הדירות בישראל הם משפרי דיור שמחפשים אופציות אטרקטיביות יותר מהדירה שנמצאת בבעלותם. אולם, כאשר מדובר באנשים שיש להם כבר בעלות על נכס נדל"ן, המימון של הדירה החדשה פעמים רבות מבוסס על הכסף המתקבל ממכירת הבית הישן.

לעיתים מסוימות הצורך למצוא קונים לנכס הישן לפני רכישת הדירה החדשה יכול לגרום לתסבוכות לא פשוטות מבחינת לוח הזמנים. לדוגמא רוכש דירה יכול באופן תיאורטי למצוא בית חדש שמתאים לו מכל הבחינות, אך אינו יכול להתחייב לקנייה משום שאין עדיין קונים לנכס הישן. במצב כזה נראה כי אותו אדם ייאלץ לוותר על העסקה שבה הוא מעוניין, או לחילופין להתפשר על סכום המכירה של הדירה בבעלותו. במאמר זה נשמח להציג אופציה נוספת המהווה פתרון יעיל לבעיה, והיא הלוואת הגישור.

מהם התנאים להלוואות גישור?

הלוואות דיור בשיטת הגישור מיועדות לתת מענה בדיוק לסיטואציות שתוארו בפתיחה ולסייע ללקוחות שנתקלים בקושי למכור את נכס הנדל"ן שברשותם. כדי להיות זכאי לקבל הלוואת גישור מהבנק, הלווה הפוטנציאלי חייב כמובן להציג את הנכס שבבעלותו, לעבור הליכים ביורוקרטיים שונים שמשעבדים את הדירה כנגד האשראי המתקבל וגם להראות יכולות כלכליות מספקות לשלם את העלויות שכרוכות בנטילת ההלוואה.

מאפייני הלוואות גישור בבנקים

הלקוחות הבנקאיים יכולים לבחור מבין מסלולים שונים של הלוואות גישור, כאשר האופציות שעומדות לרשותם כוללות אפיקים עם הצמדה לריבית הפריים, מטבע חוץ, מדד המחירים לצרכן ועוד – הכל לפי ההעדפות האישיות של הלווים. בנוסף לכך, ישנה אפשרות להחזיר את הריבית וקרן ההלוואה במלואה בסוף העסקה או לשלם את הריבית באופן חודשי ואת הקרן להשאיר עד סיום תקופת האשראי.

תקופת ההלוואה עצמה מתפרסת לזמן קצר באופן יחסי, שעומד בדרך כלל על שנה עד שלוש שנים. במידה והלווה מוצא קונה לדירה שלו לפני סיום ההלוואה, יש באפשרותו לעשות פירעון מוקדם ללא קנס יציאה. ריבית הלוואת גישור נקבעת על פי פרמטרים רבים שכוללים בין השאר את סכום האשראי המבוקש, מסלול ההצמדה שאותו מעדיף הלקוח וגם המאפיינים האישיים שלו. בתקופה הנוכחית, כאשר אנו נמצאים בתוך סביבה עם ריבית מינימאלית, גם הלוואות הגישור הפכו להיות אטרקטיביות למדי מבחינת עלויות.

שימוש באופציית מחשבון הלוואת גישור

בדומה לאפיקי אשראי אחרים שמוצעים על ידי הבנקים והגופים החוץ בנקאיים, הלקוחות יכולים לבצע תחזית לגבי התשלומים העתידיים שלהם עבור הלוואת הגישור. על ידי הקשת נתונים בסיסיים כמו הריבית, מספר התשלומים וגובה ההלוואה, ניתן לקבל פירוט של סכומי ההחזרים החודשיים באופן פשוט למדי. עם זאת, צריך לזכור כי במקרה של הצמדות לעוגנים מסוגים שונים, גובה התשלומים יכול להשתנות.

מחפש הלוואות נוספות? קרא את המאמרים הבאים

הלוואות Pee to Peer

הלוואות לשכירים – להשיג בפשטות ובתנאים נוחים

במידה ואתה מעוניין לקבל הלוואת גישור בתנאים משתלמים במיוחד, אנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לחסוך לך זמן וכסף ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום.

כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל