הלוואת גישור לרכישת דירה

איש חותם על הלוואת גישור לרכישת דירה

בשנים האחרונות, מחירי הדיור נמצאים בעלייה מתמדת לא רק בגלל ההיצע הנמוך של הדירות בישראל, אלא גם בגלל העלייה בביקוש מצד אנשים שאינם מוצאים השקעות טובות יותר לכספם הפנוי.

כאשר אנו מדברים על רוכשים פוטנציאליים של דירות, לא מדובר רק על רוכשים של דירה ראשונה, אלא גם על משפרי דיור, שמעוניינים למכור את דירתם הישנה ולעבור לבית אטרקטיבי יותר. זה יכול להתרחש בשל העלייה בערך של הנכס הקיים וצבירת חסכונות, הרחבת המשפחה, שיפור המצב הכלכלי ועוד.

החלק העיקרי ממחיר הדירה החדשה, במקרים כאלה, ימומן על ידי התמורה המתקבלת ממכירת הדירה הישנה. אך מה קורה כשישנו קושי למכור את הדירה הישנה במחיר משתלם והקבלן או בעלי הדירה החדשה אינו מוכן לחכות עוד? האם על משפרי הדיור להתפשר ולמכור את הדירה הישנה במחיר נמוך יותר או לוותר על הדירה החדשה שהם מבקשים לרכוש?

הלוואת גישור לרכישת דירה

הלוואת גישור לקניית דירה היא בדיוק הפתרון למקרים הללו ומאפשרת למעשה לרוכשים לקבל אשראי בסכום גבוה לטווח קצר יחסית של עד שנתיים-שלוש, ואילו כאשר יימצא קונה לדירה הישנה, ההלוואה תוחזר במלואה. בכסף המתקבל ניתן יהיה לעשות שימוש לצורך רכישת הדירה המבוקשת וכך למנוע עוגמת נפש מעסקת הנדל"ן שלא התבצעה.

לאור הביקוש הגבוה לדירות כיום בישראל יכול להיראות תמוה אזכור של קושי במכירת הדירה הישנה, אך למעשה יכולות להיווצר בעיות מסוגים שונים המונעות את המכירה במועד הרצוי. מעבר לעניין המחיר המבוקש, שיכול להיות גבוה יותר ממה שמציעים הקונים, ייתכן גם שהנכס אינו נמצא במיקום גיאוגרפי אטרקטיבי, או שלא במצב אופטימאלי מבחינת שיפוץ ועוד סיבות רבות.

מהי הלוואת גישור?

כאמור אשראי זה ניתן לתקופות קצרות למדי והלווים יכולים לבחור במסלולים רבים, בדיוק כמו במשכנתא רגילה – מסלולים צמודים למדד, ריבית קבועה, צמודים לפריים, צמודים למט"ח ועוד. הלוואת גישור למשכנתא זמינה, כמו גם הלוואות הדיור האחרות, בבנקים למשכנתאות או בכל הגופים החוץ בנקאיים האחרים אשר מעניקים משכנתאות ללקוחות הפוטנציאליים.

הלוואות נוספות העומדות לרשותכם

הלוואות פרטיות לעסקים

הלוואות ללא ערבים – איך זה עובד?

צורת ההחזר של הלוואת הגישור מתבצעת בשתי דרכים עיקריות, שמהן בוחרים הלווים את הדרך המועדפת עליהם. השיטה הראשונה היא תשלום ריבית בלבד מידי חודש ותשלום קרן בסוף התקופה ואילו השיטה השנייה, היא למעשה הלוואת בלון, כאשר הלווים משלמים גם את הקרן וגם את הריבית כשהעסקה מגיעה לסיום.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לתת לגולשים שלנו את מרב המידע אודות תחום המשכנתאות וזאת כדי שיגיעו להחלטה מושכלת יותר, בין אם מדובר על הלוואות גישור או מסלולי משכנתאות מסוגים שונים. מעבר לזה, מטרתנו היא לקשר בין רוכשים פוטנציאליים של דיור לבין גופים שמעניקים אשראי רלוונטי בתנאים אופטימליים. במידה ויש לך שאלות נוספות, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

לקריאה נוספת:

הלוואות גישור לעסקים

הלוואות גישור קרן השתלמות

התנאים להלוואות גישור

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • רבקה ומוטי 23.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יוני 23.1.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מירי ס 2.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל