החלוקה לסדרות בתכנית מחיר למשתכן

דגם של בית לצד מחשבון ומטבעות

תכנית מחיר למשתכן היא יוזמה של הממשלה במלחמתה במחירי ובבעיית הדיור בארץ, ניתן להירשם להגרלות השונות וליהנות מהנחה משמעותית במחירי הדיור. כדאי לדעת כי תכנית מחיר למשתכן פועלת על פי סדרות במטרה להגדיל את הסיכוי לזכות בדירה חדשה, כאשר משתתפים בהגרלה מסוימת יש לבדוק האם היא מתאימה לתנאי הזכאות שלכם.

החלוקה לסדרות בתכנית מחיר למשתכן מאפשרת לזכאים לבחור את ההגרלות בהן הם מעוניינים להשתתף. יש 3 סדרות בתכנית מחיר למשתכן:

 • סדרה א' מחיר למשתכן – הסדרה כוללת את כל הזכאים שביקשו אישור זכאות להשתתפות במחיר למשתכן עד לתאריך 30.08.2016, כולל מי שהזמין תור באחד מסניפי חברות ההרשמה.
 • סדרה ב' מחיר למשתכן – בסדרה ב' של מחיר משתכן נכללים כל הזכאים שהצטרפו לתכנית מתאריך 1.09.2016 וכן זכאים שהצטרפו לפני מועד זה אך טרם השתתפו בהגרלות. ההרשמה לסדרה ב' נסגרה בתאריך 24.09.2017.
 • סדרה ג' מחיר למשתכן – בסדרה ג' נכללים כל הזכאים שהוציאו תעודת זכאות החל מתאריך 25.09.2017, הזכאים מסדרה ג' יכולים להשתתף בהגרלות פתוחות המיועדות לכל הזכאים מכל הסדרות.

הרחבת הקריטריונים בתכנית מחיר למשתכן

מטה הדיור הרחיב במשך הזמן את הקריטריונים לקבלת אישור זכאות לתכנית מחיר למשתכן, בהתחלה הוחלט לאפשר גם למשפרי דיור להשתתף בתכנית ובהגרלות השונות בהתאם לתנאי הזכאות, ולאחרונה הוחלט לכלול גם הורים גרושים שהילד לא נמצא בחזקתם וכן מי שבבעלותו דירה ב-3 השנים האחרונות, במקום תנאי הסף הקודמים שקבעו 6 שנים.

זכאים מסדרה ג' במחיר למשתכן יכולים להשתתף בהגרלות החדשות הפתוחות, עם זאת יש גם הגרלות המיועדות רק לזכאים מסדרה א' ו-ב', לכן חשוב לבדוק זאת כאשר מתכננים להשתתף בהגרלה מסוימת. ראוי לציין כי ברשימת הפרויקטים המופיעים באתר ההרשמה של מחיר למשתכן מצוין לאיזה סדרות כל פרויקט משויך.

למידע נוסף בנושא החלוקה לסדרות בתכנית מחיר למשתכן ולייעוץ ולליווי מקצועי כדי לקבל משכנתא בתנאים מועדפים לזכאי התכנית, אנא השאירו פרטים באתר. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייעים מדי שנה לאלפי זכאי תכנית מחיר למשתכן לקחת משכנתא נוחה בתנאים מועדפים ובהתאמה ליכולת ההחזר ולהון העצמי. 

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

יועץ משכנתא

משכנתא חוץ בנקאית

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל