אתר הגרלות מחיר למשתכן

דגם של בית בהגרלה של מחיר למשתכן

תוכנית הדגל של שר האוצר כחלון הנקראת מחיר למשתכן מיועדת לחסרי דירה וכיום גם למשפרי דיור. התוכנית מאפשרת לחסרי דירה לרכוש נכס למגורים בהטבה משמעותית ובמחיר נמוך מהמקובל בשוק. כדי להשתתף בתוכנית מחיר למשתכן יש להירשם על מנת לקבל תעודת זכאות, ולאחר מכן ניתן להיכנס לאתר ההגרלות על מנת להשתתף בהגרלות הפתוחות.

בקשת אישור זכאות

אתר ההגרלות לפרויקט מחיר למשתכן פתוח בפני מי שקיבל אישור זכאות וקוד כניסה, לכן יש להירשם באחת משלוש חברות ההרשמה – עמידר, אלונים או מילגם. הבקשה לאישור זכאות נעשית באופן מקוון באתרים של שלוש חברות ההרשמה, עם זאת ישנם מקרים בהם יש לתאם פגישה ולהגיע לאחד מסניפי החברות כדי לבצע הרשמה במקום. במקרים בהם יש להגיש מסמכים שונים, ובמקרים בהם לא ניתן או לא מעוניינים למלא את הטופס באופן מקוון, ניתן להוציא את אישור הזכאות בסניפי חברות ההרשמה, ישנם סניפים רבים ברחבי המדינה.

לאחר מילוי טופס אישור זכאות למחיר למשתכן, וכל עוד עומדים בתנאי הזכאות, נשלח האישור בדואר אלקטרוני, יחד עם קוד כניסה ראשוני אותו יש להחליף לאחר הכניסה הראשונה אל אתר הגרלות משרד השיכון. האישור נשלח במייל תוך 10 ימי עבודה.

כניסה לאתר הגרלות מחיר למשתכן

משרד השיכון הקים אתר הגרלות ייעודי עבור המשתתפים בתוכנית מחיר למשתכן, האתר כולל מידע רב אודות התוכנית והנחיות כיצד להירשם, להוציא אישור זכאות וכמובן ישנו אתר הרשמה להגרלות הפתוחות. אתר הגרלות משרד השיכון כולל את כל הפרויקטים הפתוחים להרשמה, ניתן לקרוא אודות הפרויקטים השונים, לבדוק מהם תנאי הזכאות, תאריך תחילת ההרשמה ומועד סיום ההרשמה, יישוב, שם הקבלן, מספר הדירות לזכאים ומחיר למטר דירה בנויה. בהתאם לסוג הפרויקט ניתן לראות האם ישנו מענק לפרויקטים ביישובי עימות וכדומה.

אתר הגרלות מחיר למשתכן הוקם במיוחד עבור המשתתפים בתוכנית, הוא מאפשר לזכאים להירשם למספר הגרלות במקביל. עם זאת, חשוב לזכור כי לאחר זכייה באחד הפרויקטים מתבטלת באופן אוטומטי ההשתתפות בהגרלות פתוחות אחרות, לכן אם מעוניינים לגור ביישוב מסוים כדאי להתמקד בהגרלות רק ביישוב זה כדי לא לקחת סיכון ולהקטין את הסיכוי לזכייה בהגרלה ביישוב הרצוי והמועדף על ידי המשתתף בהגרלה.

חשוב לציין כי לאחר סגירת ההרשמה להגרלה מסוימת, תיערך הגרלה על תור לבחירת דירה בפרויקט. זמן קצר לאחר ההגרלה הנרשמים לפרויקט מקבלים בדואר אלקטרוני את תוצאות ההגרלה, ניתן לקבל את התוצאות גם בהודעת טקסט ישירות לטלפון הנייד. בנוסף, תוצאות ההגרלה יפורסמו בצורה אנונימית באתר ההגרלות, תוכלו לבדוק האם זכיתם בהגרלה באמצעות זיהוי מסר הנרשם באתר ההגרלות של משרד השיכון.

הרשמה להגרלת מחיר למשתכן

אתר ההגרלות של משרד השיכון כולל את כל המידע הנחוץ כדי להשתתף בהגרלות של תוכנית הדגל של שר האוצר כחלון ומשרד השיכון. אתר ההגרלות של מחיר למשתכן ידידותי למשתמש, לאחר כניסה עם קוד הזיהוי ניתן לבצע הרשמה להגרלה מחיר למשתכן, חשוב לדעת כי באתר ישנם גם פרויקטים של מחיר מטרה. ניתן להבחין בין הפרויקטים השונים לפי סוג ההגרלה, בית אדום מציין מחיר מטרה הגרלה, סמל ירוק מסמל הגרלת המשך של מחיר למשתכן, ויש גם סמל כחול המציין הגרלה גדולה.

כאמור, באתר מחיר למשתכן הגרלות פתוחות מופיעות עם לחצן ירוק ועליו רשום "להרשמה". יש ללחוץ על הלחצן כדי להשתתף בהגרלה, ולאחר מכן ניתן להשתתף בהגרלות שונות. לאחר סיום ההרשמה יש להמתין לתוצאות, לרוב מקבלים את התוצאה תוך 10 ימי עבודה ממועד סיום ההרשמה.

צוות המומחים של פורטל מידע יסייע לכם בפרטים נוספים בנושא הגרלות מחיר למשתכן ושימוש באתר ההגרלות, לאחר זכייתכם נשמח לייעץ לכם בקבלת משכנתא נוחה בהתאמה אישית ליכולת ההחזר ולצרכים הייחודיים שלכם. השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  חסכון ממוצע של 40,000 ש"ח בריבית ללקוח
 • מודל פר הצלחה
  לא חסכת כסף בריבית לא שילמת, אין מה להפסיד!
 • מתחייבים להוזיל
  אנו מתחייבים להוזיל כל הצעת עבר שקיבלת

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל