איזו משכנתא מומלצת לאדם הצופה קבלת סכום כסף ניכר בעתיד?

טופס חתימה על משכנתא

ישראלים רבים מעוניינים להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים במקום לשלם שכירות גבוהה או לגור אצל ההורים. לקיחת משכנתא אינה דבר של מה בכך, יש להתחייב להחזרים חודשיים גבוהים לאורך עשרים שנה ולמעלה מכך, בתקופה זו צפויים שינויים רבים במשק, במחירי הנדל"ן ובחיי הלווה.

אם הלווה צפוי לקבל סכום כסף ניכר בעתיד שיאפשר לו לגייס את ההון העצמי לקבלת משכנתא ולרכוש דירה הוא יכול לקחת משכנתא בלון הידועה גם בשם משכנתא גרייס. משכנתא בלון (גרייס) היא למעשה הלוואת גישור עם שני מסלולים עיקריים-

 • משכנתא בלון מלא- הלוואה קצרת מועד לרוב לתקופה של מספר חודשים ועד שנתיים, יש לפרוע בתשלום אחד את הריבית והקרן בתום תקופת ההלוואה.
 • משכנתא בלון חלקי- הלוואה לתקופה של עד 4 שנים, יש לשלם את הריבית בהחזר חודשי ולפרוע את הקרן בתשלום אחד בתום תקופת ההלוואה.

פתרון אפקטיבי ונוח ללווה הממתין לסכום כסף ניכר

משכנתא בלון (גרייס) מתאימה ללווים הממתינים לקבלת סכום כסף ניכר בעתיד הלא רחוק. המשכנתא מתאימה ללווה הרוכש דירה חדשה וממתין לכסף בגין מכירת הנכס הקיים שנמצא בבעלותו, ללווה הממתין לכספי ירושה, ללווה הצפוי לקבל בעתיד הקרוב פיצויים גבוהים ממקום העבודה שלו, וללווה הצפוי לקבל סכום ניכר בעקבות תוכנית חיסכון העומדת להשתחרר בקרוב. כמו כן, משכנתא בלון מתאימה ללווים הצפויים לקבל סכום כסף ניכר בגלל זכייה בלוטו או ממקור אחר.

משכנתא בלון נחשבת לאטרקטיבית במיוחד לבעלי דירות המעוניינים למכור את הנכס הישן ולרכוש דירה חדשה, כך הם אינם צריכים להמתין עד למכירת הדירה הישנה. כמו כן, משכנתא בלון  מאפשרת לרכוש דירת מגורים בלי להמתין עד לקבלת הכסף הצפוי בעתיד, יש בכך סיכונים רבים לכן חשוב לפנות לייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטה נכונה ולבחור בקפידה את הבנק ממנו לוקחים את המשכנתא.

ראוי לציין כי משכנתא בלון מתאימה גם ללווים העומדים לקבל משכורת גבוהה יותר בעתיד הקרוב, כך הם יכולים לקבל את המימון הנדרש לרכישת הנכס ללא צורך להמתין ולהסתכן בעליית מחירי נדל"ן נוספת, ולאחר פירעון הלוואת הגישור הם יכולים לקחת משכנתא עם החזר חודשי גבוה בהתאם ליכולת ההחזר הגבוהה יותר שלהם.

למידע נוסף ולייעוץ השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה למאות ישראלים לקבל משכנתא בתנאים מועדפים, נשמח לסייע גם לך להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים או להשקעה עם משכנתא נוחה.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל