סוגי הלוואות


כסף מזומן שניתן כהלוואה

בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות מציעים מגוון גדול של סוגי הלוואות למטרות שונות ולקהלי יעד מגוונים. מוסדות פיננסים מתמחים במתן הלוואות, ההלוואה מאפשרת ללווה לממן ולבצע פעילות כלכלית כאשר הוא זקוק למשאבים פיננסיים שאין ברשותו, לדוגמה הלוואה לרכישת דירה למגורים או לצרכי השקעה, הלוואה למימון לימודים בארץ או בחו"ל, הלוואה לרכישת רכב חדש או יד 2, הלוואה למימון חופשה וכדומה. יש גם הלוואות בערבות המדינה המיועדות ליזמים, לעסקים בהקמה ולעסקים קיימים.

סוגי הלוואות בבנק

בנק הוא מוסד פיננסי המתווך ומטפל בכספים ועוסק בתחומים נוספים כמו ייעוץ השקעות וגישה לשוק ההון. לבנקים יש תפקיד חשוב בכלכלה, הם נמצאים תחת פיקוח ועוסקים במתן הלוואות, בניהול חשובות עו"ש ומטבע חוץ, בפתרונות מימון ואשראי לעסקים ועוד. יש מגוון גדול של סוגי הלוואות בבנק מסחרי, בין השאר ניתן לקבל מבחר סוגי הלוואות משכנתא, הלוואות לרכישת רכב, למימון לימודים, לסגירת מינוס, להקמת עסק ולמטרות רבות נוספות.

סוגי הלוואות לסטודנטים

רוב הסטודנטים זקוקים להלוואה על מנת לממן את שכר הלימוד באוניברסיטה, כדאי לדעת כי ניתן לקבל הלוואות למימון לימודים בארץ ובחו"ל. יש מגוון סוגי הלוואות לסטודנטים בארה"ב ולסטודנטים המעוניינים ללמוד באירופה ובמקומות נוספים. הלוואות לסטודנטים מאופיינות בריבית אטרקטיבית ובפריסת תשלומים נוחה וארוכה, יש אפשרות לקחת הלוואה ארוכת טווח ובתנאים אטרקטיביים, כאשר את ההלוואה מתחילים להחזיר רק בסיום הלימודים.

למידע נוסף על הלוואות לסטודנטים

סוגי הלוואות משכנתא

רוב הזוגות הצעירים בארץ אינם יכולים לרכוש דירה למגורים ללא משכנתא, גם משפרי דיור ומשקיעים זקוקים להלוואה נוחה מהבנק כדי לרכוש נכס. הלוואות משכנתא מאופיינות בריבית נמוכה ואטרקטיבית בהשוואה לסוגים אחרים של הלוואות, בפריסת תשלומי החזר ארוכה, עד 30 שנה, ויש מגוון רחב של מסלולים ולוחות סילוקין, כאשר את המשכנתא אפשר לקחת בבנק או מחברות ביטוח המציעות הלוואות משכנתא.

למידע נוסף על לקיחת משכנתאות

הלוואות לעובדים

יש מגוון גדול של סוגי הלוואות לעובדי מדינה, לעובדי מערכת הביטחון, לעובדים במגזר הפרטי וכדומה. לכל סוג של הלוואה תנאים שונים, יש אפשרות לקחת הלוואות לכל מטרה, לרבות למימון לימודים, לקניית רכב, למימון חופשה בארץ או בחו"ל, לשיפוץ הבית, לסגירת המינוס וכדומה.

למידע נוסף על הלוואות לעובדים

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה ללווים רבים לבחור את ההלוואה המתאימה והמשתלמת ביותר. נשמח לסייע גם לך לקחת הלוואה בתנאים נוחים ובהתאמה אישית, השאר פרטים באתר ונחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדך.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל