משכנתאות לכיסוי חובות


דגם של בית שחותמים עליו שיעבוד תמורת הלוואה

אם יש לכם חובות שונים שהצטברו מסיבה זו או אחרת יש באפשרותכם לקחת הלוואה לכל מטרה מאחד הבנקים או מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים. עם זאת, לעתים הדרך המשתלמת ביותר עבורכם היא לקחת משכנתא על הנכס בבעלותכם כדי לכסות את החובות וליהנות מהלוואה ארוכת טווח בתנאים נוחים ומשתלמים.

שעבוד הדירה בתמורה למשכנתא לכיסוי חובות

במציאות הכלכלית המורכבת בה אנו חיים ישראלים רבים צוברים חובות בגלל נטל של משכנתא קיימת, השקעות כספיות לא נכונות, חובות לרשות המקומית, יוקר המחיה, הכנסה נמוכה ועוד. כדי לכסות את החובות בפעם אחת, בלי הליכים משפטיים, וללא איומים מצד עורכי דין המייצגים את הנושים השונים, כדאי לכם לשקול לקיחת משכנתאות לכיסוי חובות. למעשה, במקום לפנות לבנק או לקחת הלוואות לכל מטרה מחברות מימון חוץ בנקאיות, עדיף במקרים מסוימים לקחת משכנתא לכל מטרה תמורת שעבוד הנכס שבבעלותכם.

פתרון יעיל לבעלי חובות

חשוב לציין כי אדם בעל חובות יתקשה לקבל הלוואה מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות, ובמידה ואלה יאשרו לו את ההלוואה עליו לצפות לתנאים לא נוחים ולהלוואה יקרה. לכן, החלופה המשתלמת ביותר היא לקחת משכנתא ארוכת טווח לכיסוי החובות. ניתן לקחת משכנתאות לכיסוי חובות גם אם יש משכנתא קיימת על הנכס שלכם, אך אז שיעור המימון תלוי בגובה ההלוואה הקיימת ויכולת ההחזר שלכם.

הדירה שלכם מהווה בטחון עבור הבנק או חברת המימון החוץ בנקאית ממנה לוקחים את ההלוואה לכיסוי החובות, במידה ואין משכנתא קיימת על הנכס תוכלו לקבל מימון בסכום גבוה יותר ולזכות בתנאים מועדפים.

כדי לקחת משכנתא לכיסוי החובות חשוב לפנות למספר רב של בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות כדי להשוות הצעות ותנאים. כך תוכלו לקבל החלטה פיננסית נכונה ולהוזיל את עלויות ההלוואה.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומד לרשותכם בכל שאלה ובקשה, השאירו פרטים באתר ואנו נדאג להתאים עבורכם משכנתאות לכיסוי חובות בתנאים מעולים ובהתאמה לצרכים הייחודיים וליכולת ההחזר החודשית שלכם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל