מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים


לוגו בנק ירושלים

בנק ירושלים נוסד בשנת 1963 ומתמחה במשכנתאות, הלוואות, שוק ההון, עו"ש, פיקדונות וחסכונות. בשנים האחרונות הבנק צומח במהירות, כיום הוא נחשב לאחד המובילים בשירותי הבנקאות בדיגיטל, והבנק המסחרי מציע מגוון מסלולי הלוואות לכל מטרה ולכל לקוחות הבנקים.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים

בנק ירושלים מתמחה במתן הלוואות לכל הלקוחות, ללא צורך בפתיחת חשבון עו"ש בבנק. כלומר, ההלוואה לכל מטרה מבנק ירושלים מיועדת ללקוחות כל הבנקים, ללא כל צורך בביטחונות. צוות הבנק מטפל במהירות וביעילות בבקשות הרבות לקבלת הלוואה דרך הבנק, ותוך ימים ספורים בלבד לאחר אישור ההלוואה, הלווה זוכה לקבל את הכסף באמצעות העברת בנקאית לחשבון העובר ושב שלו. הלווה יכול להשתמש בכספי ההלוואה לכל מטרה, לרבות קניית רכב, שיפוצים בבית, השקעה בעסק, סיוע לילדים, מימון חופשות בארץ ובחו"ל וכדומה.

 • הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ₪ – בנק ירושלים מציעה הלוואה ללקוחות כל הבנקים עד לסכום של 100,000 ש"ל, ללא ביטחונות. זו הלוואה לכל מטרה בתנאים נוחים במיוחד. ניתן לקחת את ההלוואה לתקופה של עד 6 שנים, כלומר 72 חודשים. הלווה יכול לקבל הלוואה החל מכמה אלפי שקלים – בהתאמה לצרכיו הייחודיים ולמטרת המימון.
 • הלוואה לרכב חדש – אם ברצונך לרכוש רכב חדש כדאי לך לקחת הלוואה אטרקטיבית לרכישת רכב חדש מבנק ירושלים. הבנק מציע הלוואה נוחה לתקופה של עד 6 שנים בריבית משתנה, סכום ההלוואה עד 75% משווי הרכב החדש שברצונך לרכוש. הבנק מציע הלוואה גמישה, ניתן לפרוע אותה לפני סוף התקופה או לפרוע חלקית, ללא קנסות.
 • הלוואה לרכב יד 2 – בנק ירושלים מציע הלוואה אטרקטיבית לכל מי שמעוניין לרכוש רכב יד 2, תקופת ההלוואה עד 5 שנים, זו הלוואה גמישה בריבית משתנה עד לסכום של 60% משווי הרכב.
 • הלוואה כנגד פיקדון – הלוואה אטרקטיבית לכל מטרה המיועדת אך ורק ללקוחות הבנקים המחזיקים בפיקדון. זהו מסלול ייעודי של הלוואה כנגד שעבוד הפיקדון בבנק, לתקופה של עד 72 חודשים, קיימת אפשרות להלוואת בלון.

הלוואה לכל מטרה עד 100,000 שקל

בשנים האחרונות החל בנק ירושלים להרחיב את פעילותו, הבנק מציע הלוואות אטרקטיביות עד לסכום של 100,000 ₪ ללקוחות כל הבנקים. זו הלוואה גמישה המאפשרת ללווה לפרוע את הקרן והריבית לפני מועד הפירעון שנקבע בחוזה ההלוואה, אין צורך בביטחונות.

יש מגוון מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים לכן כדאי לקבל ייעוץ על מנת לבחור במסלול המתאים ביותר עבורכם. בעזרת היועצים המנוסים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, תוכלו גם אתם לקבל הלוואה נוחה ומשתלמת לכל מטרה. השאירו פרטים באתר ואנו נדאג לכל השאר!

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה מיידית


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל