מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק הפועלים


לוגו בנק הפועלים

בנק הפועלים נהנה ממוניטין חיובי והכרה בקרב הציבור בישראל, שכן הוא מהווה את אחד הגופים הפיננסיים הגדולים בארץ. מעבר לפעילות הענפה שלו בתחום האשראי הצרכני והעסקי, מציע הפועלים שירותים בנושאים של שוק ההון, משכנתאות, ייעוץ פנסיוני, חיתום ועוד. היציבות הכלכלית של הבנק מאפשרת לו לעבור גם תקופות קשות יותר ובאופן כללי מסייעת לו להציע מוצרים אטרקטיביים ללקוחות.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק הפועלים

 • מסלול הלוואה רב ערוצית – סוג אשראי זה מתאפשר באמצעות הכלים הטכנולוגיים שמוצעים על ידי הבנק, כאשר אופן הבקשה של ההלוואה נעשה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של הבנק.
  התנאים של ההלוואה הם נוחים במיוחד ללווים, כאשר לא נדרשים ערבים או ביטחונות והפריסה של התשלומים יכולה להיעשות עד לחמש שנים. במידה והבקשה מאושרת על ידי הבנק, נשלחת הודעה ללקוח והוא צריך לאשר את התנאים המוצעים קבלת ההלוואה בתוך טווח של עשרה ימי עסקים.
 • מסלול הלוואה למימון לרכב – בנק הפועלים פועל בשיתוף עם חברות טרייד אין וליסינג רבות ומציע מימון לרכב חדש או יד שנייה. החזר ההלוואה לרכישת רכב נעשה במסגרת פתיחת חשבון בנק מיוחד והעברת התשלומים השוטפים במגוון אפיקים נוחים ללקוח.
  סכום ההלוואה מהבנק יכול להגיע עד מאות אלפי שקלים ומאה אחוז של שווי הרכב – הכול בהתאם ליכולתו הכספית של הלווה, היסטוריית האשראי שלו ורמת ההכנסות שלו נטו. במידה ומדובר על רכב יד שנייה, המימון הוא נמוך יותר ומגיע רק עד שבעים אחוז משווי הרכב.
 • אשראי במסגרת קרן פועלים לעסקים – הלוואה זו מתאימה במיוחד לעסקים קטנים (מחזור נמוך מ-25 מיליון ₪) וחברות בהקמה, כאשר הבנק מנהל אותו בשיתוף עם חברות פיננסיות אחרות.

סכום האשראי המקסימאלי שיכול לקבל יזם שנמצא בתהליכי הקמת עסק הוא 500 אלף ₪, עסק עם מחזור של עד 5 מיליון ₪ יכול לקבל אשראי עד סכום של 5 מיליון ₪ ואילו עסק עם מחזור גבוה יותר, יקבל סכום אשראי מקסימלי של 10% ממחזור ההכנסות לשנה. פריסת האשראי המקסימאלית עומדת על שש שנים, כאשר קיימת אפשרות לדחות את התשלומים בשנה. הריבית של ההלוואה תיקבע על פי הנתונים האינדיבידואליים של כל לווה במסגרת המשא ומתן מול הבנק ואילו מסלול האשראי יהיה צמוד לפריים.

למחשבון הלוואה – לחצו כאן.

צריך לזכור, כי בעסקאות האשראי שמבוצעות כיום, מעורבים לעיתים סכומים גבוהים במיוחד והדבר מחייב את הלווים לנהוג באחריות וזהירות גדולה יותר. מצד שני, הלווים הפוטנציאליים אינם בקיאים פעמים רבות בניואנסים של משא ומתן מול הבנקים, סוגי הריביות והחוזים השונים. מסיבות אלו, אנו ממליצים לכל אדם שמבקש ליטול הלוואה לצרכים שונים, להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני ההחלטה הסופית ולקבל עצות שימושיות מגופים בעלי ניסיון.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים ללוות אותך בתהליך גיוס האשראי ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהיועצים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל