מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אגוד


לוגו בנק אגוד

בנק אגוד הוקם בשנת 1951 וכיום הוא נחשב לבנק ה-6 בגודלו בישראל. הבנק מספק מגוון שירותים בנקאיים ומוצרים פיננסיים ללקוחות פרטיים ועסקיים. לבנק אגוד 36 סניפים ברחבי הארץ, בסניפי הבנק ניתן לקבל שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים, בחלק מהסניפים מציעים גם שירותי בנקאות פרטית. בנוסף, לקוחות הבנק יכולים לבצע פעולות רבות באמצעות ערוצי הבנקאות הישירה באינטרנט, לרבות הלוואות נוחות לכל מטרה.

חשוב לציין כי בנק אגוד מציע מסלול הלוואות לכל מטרה גם ללקוחות שאר הבנקים, זו הלוואה מהירה עד 40,000 ₪ המיועדת לתושבי ישראל מעל גיל 18, כל עוד יש ברשותם חשבון בנק פעיל באחד הבנקים המסחריים בארץ.

יש מגוון מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אגוד, לרבות הלוואות לרכישת רכב חדש או יד 2, הלוואות לסטודנטים בתנאים נוחים במיוחד, הלוואה מהיום למחר (הלוואת אקספרס) ועוד. כדי לבחור במסלול המתאים ביותר עבורכם, כדאי לקבל ייעוץ מהנציגים המנוסים של פורטל מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אגוד

בנק אגוד הנחשב לאחד הבנקים הגדולים בישראל מציע ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים מגוון שירותים פיננסיים ובנקאיים, לרבות הלוואות נוחות. בין השאר בנק אגוד מציע את מסלולי ההלוואות הבאים לכל מטרה:

 • הלוואה לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים – הלוואה מהירה (אקספרס) ללקוחות כל הבנקים עד לסכום של 40,000 ₪, לתקופה 12-48 חודשים, בריבית מתואמת החל מ-7.5% + P ועד 9% + P. זו הלוואה גמישה לכל מטרה, הלווה יכול להשתמש בכסף בהתאם לצרכיו הייחודיים, לרבות לצורך שיפוץ הדירה, רכישת רכב, לימודים, חופשה בחו"ל ועוד.
 • הלוואה לרכישת רכב – הלוואה משתלמת במיוחד ללקוחות בנק אגוד, ההלוואה מיועדת ללקוחות המעוניינים לשדרג את רכבם הישן או לצורך רכישת רכב חדש. ניתן לקבל עד 100% מימון לרכב חדש, לתקופה של עד 60 חודשים. כדאי לדעת כי ההלוואה מיועדת גם ללקוחות חדשים בבנק.
 • הלוואה לסטודנטים – בנק אגוד מציע מגוון מסלולי הלוואות לסטודנטים, ביניהם מסלול הלוואה לכל מטרה בריבית אטרקטיבית. כמו כן, סטודנטים יכולים לקבל בבנק אגוד הלוואה משתלמת במיוחד למימון שכר לימוד, לצורך מימון שכר דירה או לרכישת רכב חדש או יד 2.

הלוואות לכל מטרה בתנאים אטרקטיביים

בנק אגוד מציע הלוואות לכל מטרה ללקוחותיו החדשים והקיימים, ויש גם מסלולי הלוואות לכל מטרה המיועדים ללקוחות כל הבנקים. כדי לקבל הלוואה נוחה מבנק אגוד כדאי לקבל ייעוץ מנציגי השירות המנוסים של פורטל מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים הנדרשים כדי לקבל הלוואה לכל מטרה בתנאים משתלמים מבנק אגוד.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל