מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החייל


לוגו בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל נוסד בשנת 1946 כדי לספק שירותים בנקאיים ללוחמי היישוב היהודי ששירתו בצבא הבריטי. בשנת 1977 נכנס בנק הפועלים כשותף בבנק אוצר החייל והוא הפך לבנק סקטוריאלי יחסית קטן אך מצליח, ולאחר מכן הוא הפך לבנק מסחרי המספק שירותים בנקאיים לכלל הציבור. כיום הבנק שייך לקבוצת הבינלאומי לאחר שהבנק הבינלאומי רכש את חלקו של בנק הפועלים. בין השאר בנק אוצר החייל מתמחה במתן הלוואות במגוון מסלולים, ביניהם גם הלוואות לכל מטרה.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל מסייע ללקוחותיו להגשים חלומות, לממן חופשות וטיולים בנוחות, להחליף את הרכב הישן, לשפץ את הדירה, לממן שכר לימוד ואירועים משפחתיים חשובים ועוד. למעשה, בנק אוצר החייל מציע מספר מסלולי הלוואות לכל מטרה, ביניהם:

 • מסלול אשראי ישיר- בנק אוצר החייל מציע הלוואות מיידיות ישירות לחשבון הבנק שלכם, למסלול אשראי ישיר יתרונות רבים כמו גמישות בסכום ההלוואה, פטור מעמלת טיפול ועמלת פירעון מוקדם, אין צורך להחתים ערבים או להעמיד בטוחות לבנק, ואפשר לקבל את ההלוואה באופן מהיר ומיידי באמצעות אתר האינטרנט של הבנק, באפליקציה או בסניף. הלוואות במסגרת מסלול אשראי ישיר אפשר לקחת בסכומים שבין 3,000 ₪ ועד 150,000 ₪, לתקופה של 3-85 חודשים. לקוחות הבנק יכולים לקחת מספר הלוואות במסלול אשראי ישיר עד לתקרת האשראי שנקבעה עבורם בבנק.
 • הלוואה לכל מטרה לסטודנטים- בנק אוצר החייל מציע שני מסלולי הלוואות לכל מטרה לציבור הסטודנטים, ניתן לקחת הלוואה עד לסכום של 40,000 ש"ח לתקופה של 24 חודשים בתנאי ריבית פריים + 0.50% או במסלול אשראי עד 50,000 ₪ לתקופה של עד 48 חודשים בתנאי ריבית פריים + 0.75%.
 • אשראי אקספרס לכל מטרה- הלוואה מהירה לכל מטרה לסטודנטים, עד 10,000 ₪ לתקופה של עד 72 חודשים בתנאי ריבית פריים + 4.5%.  

בנוסף, בנק אוצר החייל מציע מסלולי הלוואות בתנאים נוחים כגון הלוואה לרכישת רכב בסכום של עד 150,000 ₪ (80% מימון משווי הרכב) לתקופה של עד 60 חודשים, הלוואת גישור של עד 50% מערך הרכב, הלוואות מימון שכר לימוד בתנאים מיוחדים ומשתלמים לסטודנטים ועוד.

חשוב לציין כי מסלול אשראי ישיר ניתן באופן מיידי ללקוחות הבנק, אפשר לקחת את ההלוואה בכל שעה באמצעות האפליקציה או באתר, יש גם אפשרות לקחת את ההלוואה במוקד המאויש אוצר ישיר ובסניפי הבנק.

בעזרת היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכלו לקבל הסברים נוספים אודות מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החיים ובנקים נוספים. הצוות שלנו יסייע לכם לקבל החלטה שקולה ואחראית איזה מסלול מתאים לכם ביותר. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם. 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל