מיחזור הלוואות


כפתור ירוק שכתוב עליו לחסוך בכסף

מיחזור הלוואות נועד לשנות את תנאי ההלוואה שלקחת, ולבחור במסלול שונה המאפשר לך לשפר תנאים, ולהתאים את ההלוואה למצבך הפיננסי העדכני ולתנאי השוק. יש מגוון מקרים בהם כדאי למחזר הלוואה, בין היתר אם קיבלת סכום כסף גדול, רמת ההכנסה שלך השתפרה או במידה ואתה מתקשה לעמוד בנטל תשלומי ההחזר של ההלוואה הקיימת.

כיצד מבצעים מיחזור הלוואות?

הליך מיחזור הלוואות אינו מסובך אך יש לבצע בדיקה קפדנית למידת התאמתו ויעילותו עבורך. כדי למחזר הלוואות עליך לקחת הלוואה חדשה בתנאים נוחים ומתאימים יותר עבורך, ולכסות את יתרת החוב של ההלוואה הקיימת. ניתן למחזר פעם אחת בלבד את ההלוואה, ויש באפשרותך לבצע הליך מחזור הלוואות באמצעות גוף פיננסי אחר ולא בהכרח מהבנק או חברת המימון מהם לקחת את ההלוואה הנוכחית.

דרכים לקבלת הלוואה בתנאים נוחים לצורך מחזור הלוואה

הלוואה חברתית

הלוואה בגרייס

הלוואה נון ריקורס

באמצעות מיחזור הלוואות תוכל לפרוס מחדש את יתרת החוב של ההלוואה הקיימת וליהנות מתשלומי החזר נמוכים יותר או מותאמים למצבך הפיננסי הנוכחי. לכן, אם קיבלת סכום גבוה, המשכורת שלך עלתה או במקרים בהם אתה מתקשה לשלם את ההלוואה הקיימת, כדאי לך לבדוק אפשרות לבצע מיחזור של ההלוואה. למעשה, אינך פורע את ההלוואה הנוכחית אלא רק משנה את התנאים.

מעוניין לבדוק האם כדאי לך לבצע מיחזור הלוואות? השאר פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יעניק לך ייעוץ מקצועי, ללא עלות והתחייבות מצדך, ובנוסף תוכל לקבל הצעה אטרקטיבית למיחזור הלוואות כך שתוכל לחסוך כסף רב.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל