הלוואות כנגד מניות


70,000 ש

רוב הישראלים מנהלים תיק השקעות באופן עצמי או בעזרת חברה מקצועית, בתיק ההשקעות יש לרוב מניות בבורסה, כנגדן ניתן לקבל הלוואות בתנאים נוחים. אמנם הבורסה תנודתית אך המניות נחשבות לאפיק השקעה יחסית בטוח שמניב תשואה טובה. כאשר זקוקים לכסף במהירות ולא מעוניינים לקחת הלוואה מהבנק כדי לא לפגוע באובליגו, יש מספר אפשרויות, ביניהן הלוואות כנגד מניות.

יתרונות רבים להלוואה כנגד מניות

כאשר לוקחים הלוואות כנגד מניות מרוויחים פעמיים, גם אין צורך למכור מניות המניבות תשואה נאה וגם מקבלים את הכסף לו זקוקים. כל יועץ פיננסי יסביר לכם כי לא כדאי למהר ולפדות מניות שברשותכם, בדיוק כמו שלא מומלץ לפדות קרנות השתלמות ואפיקי השקעה ארוכי טווח כפתרון למימון הנדרש.

באמצעות הלוואה נגד מניות בתיק ההשקעות שלכם תוכלו בהליך מהיר לקבל את הכסף במזומן או בהעברה לחשבון הבנק שלכם, ללא צורך למכור מניות. כך תוכלו להמשיך ולייצר רווחים באמצעות המניות שרכשתם  ולהחזיר הלוואה נוחה עם תנאים אטרקטיביים.

יודגש כי המניות נחשבות לבטוחה יציבה ואטרקטיבית עבור המלווה, במידה ואינכם מצליחים לפרוע את ההלוואה הוא יכול לממש את המניות ולקבל את כספו בחזרה. כאמור, גם עבורכם פתרון זה נחשב לאטרקטיבי כי אינכם פודים את המניות ואתם ממשיכים ליהנות מהתשואה שלהן.

אפשרויות הלוואה נוספות אותן ניתן לקבל באתר

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות מחברות ביטוח

הלוואה כנגד נכס

למידע נוסף ולשאלות השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם. נשמח לסייע גם לכם לקבל הלוואות כנגד מניות או ליהנות מהלוואה אטרקטיבית אחרת, וזאת ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל