טופס הלוואה לעובד


עובדים ממבחר מקצועות

טופס הלוואה לעובד מתייחס להלוואת מעביד לשכיר המועסק על-ידו. את הטופס ניתן להוריד בקלות ברשת האינטרנט, והוא פשוט ונהיר. להלן הסבר קצר.

 

מהו טופס הלוואה לעובד

מלבד הלוואות בנקאיות שכולנו מודעים אליהם (ומי שטרם, יוכל לקרוא באתר זה בהרחבה על סוגי ההלוואות השונים), קיימת גם אפשרות של מתן הלוואה מצד המעסיק, לצרכים שונים של העובד השכיר. מדובר באחת מן ההטבות והזכויות שמקנה מקום העבודה. אפשרות זו קיימת ונתונה לשימוש בזכות, וכדאי לדעת זאת במקרים בהם המשכורת אינה מספיקה לכיסוי הוצאותיכם.

 מי זכאי להלוואה

למעשה, הלוואת מעביד לשכירים ניתנת רק לאחר שנה במקום העבודה, וסכום ההלוואה הינו חצי מהסכום אשר מגיע לעובד בקרן הפיצויים. ההלוואה ניתנת לכל מטרה (רכישת דירה, רכישת רכב, לימודים וכו') וזכאים לה רק עובדי החברה (ולא עובדי קבלן, למשל, או עובדי כוח אדם).

 איך מקבלים את ההלוואה

על-מנת לקבל את ההלוואה יש לחתום על טופס הלוואה לעובד ולהחתים את המנהל. הטופס כולל חמישה סעיפים אותם יש למלא ולהתחייב על כך שהוא מסכים לקבל הלוואה בריבית שנתית בתוספת מע"מ הנהוגים במשק, אשר ישולמו חודש לאחר התשלום האחרון, וכי הסכומים ינוכו מידי חודש משכרו. ישנה גם אפשרות לפריסת ההלוואה ל-36 תשלומים בריבית נמוכה מהריבית הקבועה במשק.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל