השוואת הלוואות וריביות


המילה הלוואה על גרפים של נתונים פיננסים

לקיחת הלוואה צרכנית או עסקית למטרות שונות כבר מזמן הפכה לדבר שבשגרה עבור אנשים רבים בישראל. למעשה, מכיוון שגם כניסה לאוברדרפט, שימוש בצ׳קים בנקאיים ופעילות בכרטיסי אשראי נחשבים לסוג של הלוואה, הרי שרוב אזרחי המדינה עשו שימוש באשראי חיצוני בשנה האחרונה.

ברם, יחד עם ההתרחבות של אפיקי ההלוואה הזמינים והסכומים הממוצעים שנלקחים כאשראי, לווים רבים עדיין אינם מתייחסים להלוואות השונות כצורה הנכונה. ההכרה באשראי חיצוני כמוצר לכל דבר שעליו יש לשלם מחיר (ריבית, עמלות), יכולה לסייע ללקוח ולגרום לו לבצע סקר שוק, לעשות השוואת הלוואות בנקים, השוואת ריבית על הלוואות חוץ בנקאיות ולקבל מידע חיוני על המסלולים השונים.

השוואת הלוואות וריביות זמינות בישראל

תחת האפשרויות שפרוסות כלפי לווים פוטנציאליים שונים בישראל, ניתן למצוא הלוואות מגוונות למדי, כאשר אופציות האשראי בחברות החוץ בנקאיות גמישות אף יותר מהאפיקים הסטנדרטיים יותר בבנקים. הריבית על הלוואה תלויה בפרמטרים רבים, כמו סכום ההלוואה המבוקש, מטרת ההלוואה, משך זמן ההחזר וסיכוני האשראי של הלווה. במקרים רבים, פנייה לאנשי מקצוע ועריכת השוואת ריבית הלוואות, תביא להוזלה משמעותית של העלויות.

צריך לציין, כי עוד בטרם חיפוש מסלול האשראי המבוקש, יש ללקוח אפשרות לבחון פרמטרים שונים בקשר ההלוואה, כגון סוג ההצמדה המועדף של האשראי, בחינת הלוואות מגופים פילנתרופיים ללא ריבית, סיוע ממשלתי בערבויות ועוד. פלטפורמה של השוואת מחירים על הלוואות יכולה להיות לך לעזר רב בזמן זה. 

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מציעים לך לבצע השוואת מחירי הלוואות בין אופציות אטרקטיביות במיוחד של אשראי שקיימים בגופים הפיננסיים הבנקאיים והחוץ בנקאיים בישראל. מכיוון שבשנים האחרונות, התחרות בענף גדלה בצורה משמעותית, אפיקי הלוואה יכולים להיות שונים למדי מבחינת תנאים, עלויות ריבית, עמלות ומשך זמן הפירעון. פנייה לאנשי מקצוע, סקר שוק מקדים והכרת האפיקים הנגישים והמשתלמים ביותר בענף, הם תנאי הכרחי לחיסכון כספי בהמשך.

חשוב לציין, כי גם לאחר מציאת ההלוואה האופטימאלית עבור לווה ספציפי, המומחים שלנו ימשיכו ללוות אותך בתהליך הגשת בקשת האשראי וההתנהלות מול הגופים המלווים. במידה ואתה מעוניין ליטול הלוואה בזמן הקרוב, אנו בהחלט יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. אנא מלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל