הלווואה למימון רכב


אישה ורכב שנרכש בעסקת ליסינג פרטי

כיום, ניתן לראות על כבישי ישראל מכוניות חדשות רבות, מאחר ואין צורך כמו בעבר לחסוך כסף כדי לרכוש רכב חדש או מכונית יד שנייה משנתון מתקדם. באמצעות הלוואה למימון רכב יכול כל אדם להגשים את חלומו ולרכוש את הרכב המתאים לו ביותר. הלוואת מימון רכב ניתן לקבל מגורמים רבים בשוק, ביניהם בנקים, חברות מימון חוץ בנקאיות, יבואני רכב וגם מחברות טרייד-אין, השכרת רכב וליסינג.

הלוואה למימון רכב- כל אחד יכול

התחרות הגבוהה בשוק ההלוואות ובענף הרכב מסייעת לך לקבל הלוואות מימון רכב בתנאים נוחים ומשתלמים, כך אתה יכול לרכוש רכב חדש או לשדרג את רכבך הישן, ללא צורך בפתיחת חסכונות ארוכי טווח ובלי לחסוך במשך שנים את ההון הנדרש לקניית הרכב.

בפניך מגוון אפשרויות לקבל הלוואה למימון רכב חדש או יד שנייה, אך אין למהר ולקחת הלוואה קניית רכב, אלא יש לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות בין החלופות. כדאי לדעת כי כל הבנקים ישמחו לתת לך הלוואה לקניית רכב, הסכום עשוי לנוע בין כמה אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים ולמעלה מכך. עם זאת, הבנקים יציבו כמה תנאים בסיסיים כדי לקבל הלוואה מהם.

בנוסף, באפשרותך לקבל הלוואות מימון רכב מחברות האשראי ומחברות הביטוח. כמו כן, יש אפשרות לקחת הלוואות מחברות מימון פרטיות המציעות במקרים מסוימים הלוואה בשיעור 100%. הלוואה למימון רכב מחברות מימון חוץ בנקאית נחשבת לפתרון מועדף מאחר והיא לא פוגעת במסגרת האשראי בבנק.

כמו כן, תוכל לקבל הלוואה למימון רכב חדש או יד שנייה מחברות הרכב השונות, ביניהן יבואני רכב, חברות טרייד אין, מגרשי רכב, חברות ליסינג והשכרת רכב. עם זאת, כאשר בוחרים לקנות רכב יד שנייה מחברת השכרה או ליסינג חשוב לזכור כי החברות מציעות לעתים רכבים שעברו התעללות על ידי נהגים שונים וכי שווי הרכב במחירון נמוך יותר.

הלוואה למימון רכב בתנאים משתלמים

הלוואות מימון רכב יש לבחור בקפידה וחובה עליך לבדוק מראש את גובה הריבית, גובה ההחזר החודשי, עמלת פירעון מוקדם, וחשוב לבדוק מה קורה אם אינך מצליח לעמוד בתשלומי ההחזר. לכן, רצוי לקבל ייעוץ מקצועי מצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית כדי לקבל החלטה נכונה ולבחור בהלוואה המתאימה לך ביותר.

רוצה לקנות רכב חדש או לשדרג את רכבך הישן? השאר עכשיו פרטים באתר ונשמח לסייע לך לקבל החלטה נכונה, ולבחור הלוואה למימון רכב בתנאים המשתלמים והנוחים ביותר עבורך, וזאת ללא עלות או התחייבות מצדך.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל