הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים


לוגו בנק הפועלים

קרן השתלמות היא קופת חיסכון לטווח בינוני שייעודה המקורי הוא מימון השתלמויות וקורסים מקצועיים לעמית. לאחר 3 שנים של הפקדה רציפה לקרן השתלמות בנק הפועלים ניתן למשוך כסף לטובת מימון השתלמות מקצועית, ולאחר 6 שנים אפשר למשוך את כל הסכום לכל מטרה. מאחר והפקדה לקרן השתלמות מוכרת למעסיק ולעצמאי כהוצאה מוכרת ובגלל שהמדינה מעניקה הטבות מס משתלמות כדי לעודד ישראלים לחסוך בקרן השתלמות, מומלץ לשמור על הכסף בקרן ועדיף לקחת הלוואת גישור.

הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים מיועדת רק לעמיתי הקרן, זהו פתרון מימון מומלץ לרוכשי דירות הזקוקים לכסף כדי לגייס את ההון העצמי הנדרש לקבלת משכנתא מהבנק, וכך ניתן לעקוף את מגבלת ההון העצמי של בנק ישראל.

הלוואה בתנאים אטרקטיביים

הלוואות גישור על חשבון קרן השתלמות בנק הפועלים מאפשרות לעמיתים לקבל הלוואה בתנאים נוחים ואטרקטיביים בהשוואה לחלופות הקיימות, במיוחד כאשר הקרן נזילה. ניתן לקבל את הלוואות הגישור לתקופה ארוכה יחסית, ואפשר להשתמש בכסף לכל מטרה. עם זאת, כל הלוואה צריך להחזיר בזמן, לכן חשוב לתכנן היטב את ההלוואה ולהשוות תנאים בין מסלולים שונים.

כדי לקבל אישור להלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים יש להגיש טופס בקשה לבנק באופן מקוון. אפשר לבחור מסלולי החזר שונים בהתאם ליכולת ההחזר, לדוגמה מסלול החזרים הכולל תשלום חודשי רק של הריבית ופירעון מלא של הקרן בתשלום אחד בסוף התקופה, או מסלול בו פורעים את הקרן והריביות בסוף תקופת ההלוואה בתשלום אחד.

בנק הפועלים כמעט ולא לוקח סיכון במתן הלוואות גישור על חשבון קרן השתלמות, לכן הוא מציע תנאים אטרקטיביים לעמיתים, וכדאי לנצל זאת. למידע נוסף, לשאלות ולסיוע בקבלת הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים, אנא השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה, והמומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייעו לכם לקבל הלוואה נוחה בהתאמה אישית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל