למה צריך הלוואות גישור ואיך משיגים אותן?


כסף שניתן כהלוואת גישור

הלוואות גישור

מי מאתנו לא נתקל בצורך לקבל הלוואה למספר ימים או למספר שבועות בודדים? מקרים בהם אין לכם ממש צורך בהלוואה ארוכת טווח אותה תפרסו לאינספור תשלומים חודשיים. מקרים בהם אתם זקוקים לסכום מסוים לפרק זמן קצוב וידוע מראש. הלוואות מסוג זה נקראות הלוואות גישור ומשמן נגזרת מטרתן ונגזר אופיין – הן נועדו לגשר על פער בתזרים המזומנים שלכם, בסכום ידוע מראש ולתקופה ידועה מראש. משמעות הדבר היא קבלת הלוואה לפרק זמן קצוב וידוע מראש, שבסופו תיפרע ההלוואה במלואה וללא תשלומים חודשיים או עיתיים על חשבון קרן ההלוואה.

בכדי שתוכלו לנצל את המיטב מכלי מימוני זה ריכזנו עבורכם מספר נקודות חשובות למחשבה.

איך משיגים הלוואת גישור?

בבואכם לבקש הלוואת גישור מהבנק כדאי לייחס מחשבה לנקודות הבאות עליהן הבנק יבקש לקבל פרטים ומידע.

מטרה: מדוע אתם נזקקים להלוואת הגישור ומה היא נועדה למממן.

פרק זמן: לכמה זמן תזדקקו להלוואת הגישור. קיים הבדל בין הלוואת גישור לשבועיים לבין הלוואת גישור ל- 5 חודשים.

תשלום ריבית: בהלוואת גישור פירעון הקרן נעשה בדרך כלל בתשלום אחד בסוף ההלוואה, אולם, הבנק יבקש לקבל תשלומים חודשיים על חשבון הריבית, במידה וההלוואה ארוכה מספיק. כדאי להראות לבנק כי יש לכם יכולת לעמוד בתשלומי הריבית החודשיים הללו.

מקור סילוק: הלוואות גישור ניתנות אל מול מקור סילוק ידוע מראש. ייתכן ומדובר בתשלום מלקוח שמגובה בחשבונית מאושרת, בפירעון של קרן השתלמות, בבונוס כזה או אחר או בכל סכום של כסף שצריך להיכנס לחשבונכם באופן וודאי יחסית. כדאי להכין מידע מפורט אודות מקור הסילוק המתוכנן להלוואה המבוקשת שכן זהו הפרמטר החשוב ביותר לאישור הלוואת הגישור.

יכולת החזר חלופית: במידה ומסיבה כלשהיא חלה תקלה עם מקור הסילוק שנועד להלוואת הגישור, כדאי להראות כי יש ביכולתכם יכולת חלופית לעמוד בפירעון ההלוואה. כלומר, ניתן להראות מקור סילוק אחר שתואם ללוחות הזמנים המבוקשים, ניתן להראות מקור סילוק נוסף שאמור להיכנס במועד מאוחר יותר אל מול הארכה של הלוואת הגישור וניתן להראות יכולת לעמוד בתשלומים חודשיים של ההלוואה במידה ויהיה צורך לפרוס אותה אל מול הכנסות שוטפות.

כמה הלוואת גישור אמורה לעלות?

העלות של הלוואת גישור מורכבת משני מרכיבים עיקריים:

עמלות הקמה או עריכת מסמכים: בנקים גובים עמלה כמעט על כל ההלוואות המוצעות דרכם. אולם, מכיוון שבהלוואות גישור מדובר בדרך כלל בזמנים קצרים, העלות האפקטיבית של העמלה במונחים שנתיים גדולה מאוד ולכן כדאי להתמקח על גובהה. אגב, בהלוואות גישור כדאי הרבה יותר להתמקח על גובה העמלה מאשר על גובה הריבית.

ריבית בגין ההלוואה: כלל הוא שככל שהלוואה קצרה יותר, הסיכון הגלום בה נמוך יותר ועל כן הריבית הנגבית בגינה אמורה להיות נמוכה יותר. לכן כדאי להדגיש נקודות אלה במשא ומתן מול הבנק ביחס לריבית על ההלוואה.

כעת, כאשר אתם יודעים באופן נרחב ויסודי יותר מה הן הלוואות גישור, לשם מה הן נועדו, כיצד ניתן להשיגן ביתר קלות ואיך אפשר להוזיל אותן, אנו בטוחים שתוכלו להיות צרכנים פיננסיים נבונים יותר!

סוגי הלוואות גישור שתוכלו לקבל באמצעות יועצי האתר:

הלוואת גישור לרכישת דירה

הלוואת גישור למשכנתא

הלוואת גישור לעסקים

 

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל