הלוואות שוטפות

אדם מחשב החזר של הלוואה שוטפת

הלוואות לוקחים לזמן קצר, בינוני או ארוך, רבים מהאנשים מכירים את הצורך לקחת הלוואות כדי "לסגור את החודש", לחיות בכבוד, לשמור על אורח החיים וכדי לממן מוצרים ושירותים שונים שאנו זקוקים להם בחיים. הלוואות אפשר לקחת מגופים פיננסיים שונים, ביניהם הבנקים, חברות האשראי, חברות הביטוח וחברות מימון פרטיות. עם זאת, אין למהר ולקחת הלוואה במיוחד כאשר זקוקים לפתרון אטרקטיבי עבור הלוואות שוטפות לפי הצרכים המשתנים ולפי דרישת הלווה.

מגוון אופציות לקבלת הלוואות שוטפות 

חשוב לדעת כי רוב הישראלים נעזרים בהלוואות שוטפות כדי לממן את אורח החיים שלהם וכדי להתקדם בחיים. כך למשל, לרוב הישראלים יש לפחות כרטיס אשראי אחד, במסגרתו מקבלים הלוואה שוטפת מאחר והחיוב נעשה רק בחודש הבא. בנוסף, הבנקים מציעים ללקוחות שלהם מסגרת אשראי וכל עוד לא חורגים ממנה זוכים לסוג של הלוואה שוטפת מאחר והבנק מאשר תשלומים וצ'קים על בסיס הכנסות עתידיות שיכנסו לחשבון.

הלוואות שוטפות אפשר לקבל גם מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים כמו חברות הביטוח שמנהלות את כספי הפנסיה, בתי השקעות המנהלים קופות גמל וקרנות השתלמות וכמובן חברות מימון פרטיות המציעות מגוון מסלולי הלוואה ופתרונות מימון ואשראי.

הלוואה חייבים להחזיר בזמן, לכן אין למהר ולהתחייב למסלול זה או אחר. יש לערוך סקר שוק, לבחון עלויות נלוות לכל מסלול הלוואה ולבדוק איזה הלוואה מתאימה ביתר לצרכי הלווה. בעזרת המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ניתן לקבל הלוואות שוטפות בתנאים הנוחים ביותר, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל