הלוואות קטנות חוץ בנקאיות


הלוואה קטנה חוץ בקאית

כמעט כל אדם בישראל זקוק להלוואה מדי פעם למטרות שונות ומגוונות. לעתים, עלינו לקחת הלוואות קטנות כדי לממן טיפול רפואי מסוים, שיפוץ חלקי בבית או תיקון בעיה כמו פיצוץ צנרת, לרכישת רהיטים חדשים, למימון חופשה בארץ או בחו"ל, לשדרוג הרכב הישן, לכיסוי חוב וכיוצא בזה. הלוואות קטנות חוץ בנקאיות אפשר לקבל במהירות ובתנאים נוחים, כל עוד מקפידים על סקר שוק כדי להשוות עלויות, ריביות ותנאים נוספים.

הלוואה קטנה לכל מטרה

בעבר הלא רחוק היה אפשר לקחת הלוואות רק מהבנקים, כיום השוק נפתח לתחרות ואפשר לקחת הלוואות קטנות גם מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים כמו חברות האשראי, חברות ביטוח, בתי השקעות וחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר משרד האוצר. הלוואה קטנה ניתן במקרים מסוימים לקחת גם מארגונים שונים כמו ארגוני גמ"ח או מהמעסיק.

הדרך הנכונה והמשתלמת ביותר לקבל הלוואה קטנה בתנאים נוחים היא לערוך סקר שוק מקיף בין כל חברות המימון החוץ בנקאיות. את ההלוואה הקטנה ניתן לקבל ברוב המקרים תוך מספר שעות, ללא צורך בערבים או בטחונות, בכפוף למדיניות החברה ממנה לוקחים הלוואה ובהתאם למאפייני הלווה ויכולת ההחזר שלו.

הלוואות קטנות בכל סכום

הלוואות קטנות מאפשרות לכל אדם ולכל עסק לקבל מימון משתלם גם לסכומים נמוכים של כמה אלפי שקלים. אמנם, ברוב המקרים בנקים מציעים הלוואות לכל מטרה בתנאים הנוחים ביותר, אך במקרים רבים הלווה אינו יכול לקבל הלוואה מהבנק או אינו מעוניין בהליך ביורוקרטי ארוך ומתיש, לכן האופציה המשתלמת, הנוחה והמהירה ביותר היא לקחת הלוואה חוץ בנקאית.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומד לרשותכם, השאירו עכשיו פרטים באתר ואנו נדאג להתאים עבורכם הלוואות קטנות חוץ בנקאיות מגופים פיננסיים מובילים, תוך התחייבות להלוואות נוחות ואטרקטיביות בהתאמה ליכולת ההחזר שלכם.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות חוץ בנקאיות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות חוץ בנקאיות המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שושנה פרסקי 16.8.2016
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לאדם מהשורה, ולכן המידע באתר מאוד יעיל. מצוידת בטיפים מהאתר פניתי לקבלת הלוואה והשגתי את התנאים הכי נוחים שיש!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יותם נחמיה 22.4.2016
  "כשהבנק אמר לי לא, הייתי בבעיה. אבל אז קראתי באתר על אפשרויות נוספות למימון. פניתי לכמה גופים וקיבלתי הלוואה בתנאים משתלמים מאוד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רחלי פרץ 15.10.2015
  "פתחתי עסק לא מזמן, הבנק לא אישר לי הלוואה נוספת. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי מגוון של גופים שהעמידו לרשותי הלוואת חוץ בנקאיות מותאמות ליכולות שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיקו צנעני 9.4.2014
  "נזקקתי להלוואה מיידית אבל לא היו לי ערבונות. מומחי האתר הציגו בפני מספר אופציות של הלוואות חוץ בנקאיות, ותוך שעות ספורות היה לי מזומן ביד!"
  צלמית תמונת פרופיל