הלוואות מקופת גמל


כף יד מחזיקה שטרות ישראליים

ישראלים רבים חוסכים כסף לפנסיה באמצעות קופות גמל, זו השקעה משתלמת לטווח הארוך מאחר והמדינה מציעה פטור ממס ומעודדת את הציבור לחסוך לפנסיה בקופות גמל

כאשר אדם החוסך כסף בקופת גמל זקוק להלוואה באפשרותו לפנות לבנק, לקחת הלוואה מחברות כרטיסי האשראי, לפנות לחברות המימון החוץ בנקאי וכדומה, עם זאת ברוב המקרים עדיף לו לקחת הלוואה על חשבון קופת הגמל שלו בגלל הריבית האטרקטיבית ותנאי ההחזר הגמישים והנוחים.

הלוואה בתנאים אטרקטיביים

הלוואות מקופת גמל נחשבות לאטרקטיביות במיוחד, הגופים הפיננסים שמנהלים את קופות הגמל אינם לוקחים כל סיכון לכן הם מציעים לעמיתים הלוואות נוחות בריבית אטרקטיבית. למעשה, זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת באובליגו, וסכום ההלוואה משתנה בהתאם לנזילות הכסף בקופת הגמל ולמדיניות של בית ההשקעות או חברת הביטוח.

אם יש לכם קופת גמל לא נזילה תוכלו ברוב המקרים לקבל אישור להלוואה עד 30% מהכסף הנזיל, אם כספי החיסכון בקופת הגמל נזילים תוכלו לקבל אישור להלוואה של עד 70%, במקרים מסוימים עד 80%. תקופת ההלוואה היא ל-6 עד 7 שנים, יש מגוון מסלולי החזר, לדוגמה החזרים חודשיים הכוללים ריבית וקרן, החזר חודשי רק של הריבית או פירעון ההלוואה בסוף התקופה בתשלום אחד.

מידע נוסף על סוגי הלוואות שיכולים לעזור לך

הלוואות בצ'קים

הלוואה מישרכרט

רוצים לקחת הלוואות מקופת גמל וליהנות מריבית אטרקטיבית ומתנאי החזר נוחים? השאירו פרטים בטופס למטה והיועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזרו אליכם בהקדם האפשרי ויסייעו לכם לקבל הלוואה משתלמת כנגד קופת גמל, קרן השתלמות או חיסכון פנסיוני אחר.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל