הלוואות מחברות אשראי


משפחה מקבלת הלוואה מחברת אשראי

חברות האשראי מציעות מגוון מסלולי הלוואות בתנאים משתנים, על פי נתוני החברות ניתן לראות כי היקף ההלוואות של משקי הבית בישראל מחברות האשראי רק הולך וגדל עם השנים. ראוי לציין כי היקף ההלוואות מחברות האשראי גדל גם כתוצאה מהירידה באשראי הניתן על ידי הבנקים, ורבים בציבור הישראלי בוחרים לקחת הלוואה יקרה יותר מחברות האשראי בגלל הנוחות.

הלוואות מחברות אשראי- הלוואה חוץ בנקאית מהירה ונוחה

חברות האשראי נהנות מביקוש גבוה להלוואות שהן מציעות, אין צורך להחזיק בכרטיס אשראי של חברה מסוימת על מנת לקבל ממנה הלוואה. עם זאת, כדאי לדעת כי יש שני מסלולי הלוואה עיקריים שחברות האשראי מציעות:

 • הלוואה לפריסת תשלומים (גלגול חודשי)– אם בחודש מסוים צברת חיוב גבוה תוכל לפרוס את החיוב החודשי הקרוב לתשלומים על גבי הכרטיס.
 • הלוואה לכל מטרההלוואה מהירה לכל מטרה בסכומים משתנים, הכסף יועבר לחשבון הבנק שלך תוך יום ועד 3 ימי עסקים.

הלוואות מחברות האשראי באישור מהיר

במקום לגשת לבנק ולהתמודד עם ביורוקרטיה מורכבת ומייגעת תוכל לפנות לחברות האשראי ולבקש הלוואה מהירה לכל מטרה. חברות האשראי אינן מורשות לפנות לסניף הבנק שלך כדי לברר פרטים אודותיך, אך הן יבצעו בדיקה מהירה כדי למזער סיכון לכספן. בגלל הסיכון הגבוה שחברות האשראי לוקחות, לרוב הריבית שהן יבקשו תהיה גבוהה יותר בהשוואה להלוואות מהבנקים. עם זאת, ההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי שלך בבנק.

הלוואות בגובה כמה עשרות אלפי שקלים

הלוואות מחברת אשראי ניתנות בהיקף של כמה עשרות אלפי שקלים, זוהי הלוואה חוץ בנקאית מהירה, לרוב ללא ערבים וביטחונות. יש לפנות למוקדים של חברות האשראי על מנת לבקש הלוואה או באמצעות אתר האינטרנט של החברות. עם זאת, תוכל לפנות לצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית כדי לקבל ייעוץ איזה הלוואות מחברות אשראי מתאימות לצרכים הייחודיים שלך.

למידע נוסף בנושא הלוואות מחברות האשראי ולקבלת הצעה אטרקטיבית, השאר פרטים באתר, ואנו נחזור אליך בהקדם, ללא עלות וללא כל התחייבות מצדך.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות חוץ בנקאיות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות חוץ בנקאיות המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שושנה פרסקי 16.8.2016
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לאדם מהשורה, ולכן המידע באתר מאוד יעיל. מצוידת בטיפים מהאתר פניתי לקבלת הלוואה והשגתי את התנאים הכי נוחים שיש!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יותם נחמיה 22.4.2016
  "כשהבנק אמר לי לא, הייתי בבעיה. אבל אז קראתי באתר על אפשרויות נוספות למימון. פניתי לכמה גופים וקיבלתי הלוואה בתנאים משתלמים מאוד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רחלי פרץ 15.10.2015
  "פתחתי עסק לא מזמן, הבנק לא אישר לי הלוואה נוספת. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי מגוון של גופים שהעמידו לרשותי הלוואת חוץ בנקאיות מותאמות ליכולות שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיקו צנעני 9.4.2014
  "נזקקתי להלוואה מיידית אבל לא היו לי ערבונות. מומחי האתר הציגו בפני מספר אופציות של הלוואות חוץ בנקאיות, ותוך שעות ספורות היה לי מזומן ביד!"
  צלמית תמונת פרופיל