הלוואות מומלצות


המילה הלוואות על נתונים הלוואה

לקיחת אשראי למטרות שונות כבר מזמן הפכה לעניין שבשגרה עבור משקי בית רבים בישראל, כאשר יותר ויותר גופים פיננסיים מציעים הלוואות חדשות בתנאים אטרקטיביים במיוחד. הריבית הנמוכה ששוררת במשק בשנים האחרונות, גם היא תורמת לעלייה בנטילת הלוואות הציבור מבנקים וחברות חוץ בנקאיות.

אפשרויות קבלת הלוואות מומלצות בבנקים והחברות החוץ בנקאיות

האפיקים השונים שזמינים בשוק האשראי יכולים להיות שונים במידה רבה בקריטריונים המינימאליים שבהם חייב לעמוד הלווה, תנאי הריבית, זמני פירעון, סוגי מסלולים ועוד. בחירת האופציה המתאימה ביותר והגשת בקשה באופן מקצועי, הם חלקים אינטגראליים בדרך לקבלת הסכום המבוקש.

חשוב לזכור, כי מגוון האפשרויות לקבלת הלוואות גדל והתרחב בתקופה האחרונה, כך שלא מומלץ להסכים להצעה הראשונה שמונחת על השולחן, אלא לפנות לייעוץ ולעשות בדיקות מקדימות באופן עצמאי. אופן פעולה זה יכול להביא לחיסכון משמעותי בעלויות הריבית ואף לשפר את הפרמטרים האחרים של ההלוואה.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית רוצים לאפשר ללווים הפוטנציאליים לבצע השוואה חינמית בין הלוואות טובות בישראל. המומחים שלנו יבחנו את הצרכים והמאפיינים האישיים שלך ולאחר מכן יתאימו לך את אפיקי האשראי האופטימאליים בגופים הבנקאיים והחוץ בנקאיים. התייעצות מסוג זה עם אנשי מקצוע בשילוב עם סקר שוק יסודי יכולה בהחלט לחסוך לך כסף וזמן על חיפושים מיותרים.

הלוואות בסכומים שונים שניתן לקבל דרך האתר

הלוואה של 50,000

הלוואה של 100,000

במידה ואתה מתכוון לקחת הלוואה צרכנית או עסקית למטרה כלשהי בזמן בקרוב, אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך ללא כל עלות או התחייבות. מלא את הפרטים שלך בעמוד זה ונחזור אליך טלפונית במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל