הלוואות לשוטרים


ניידת משטרה

שוטרים הם עובדי מערכת הביטחון ונחשבים גם לעובדי מדינה, לכן הם זכאים לקבל הלוואות בתנאים משתלמים במיוחד ובריבית נמוכה מהרגיל. יש מגוון הלוואות לשוטרים, ניתן לקחת הלוואות בתנאים מועדפים למטרות מוגדרות כמו סגירת מינוס, לימודים, חופשה ורכישת רכב, ואפשר לקבל הלוואות לכל מטרה.

הלוואות לשוטרים אפשר לקבל מבנקים, מחברות אשראי, על חשבון כספי הפנסיה, על חשבון קרן השתלמות, כנגד משכון נכס, ומחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר. כמו כן, ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה מקרנות ייעודיות לשוטרים, כל עוד יש לשוטר ותק שירות של שנה לפחות.

הלוואות בתנאים מועדפים לשוטרים

שוטרים עושים עבודת קודש ימים כלילות כדי לשמור על ביטחון המדינה ותושביה, גם הם זקוקים מדי פעם להלוואה נוחה למטרות שונות כמו מימון חופשה משפחתית, סגירת מינוס גבוה בבנק, עזרה לילדים, שיפוץ הבית, החלפת הרכב הישן בחדש וכדומה. כדי לקחת הלוואה נוחה בתנאים אטרקטיביים מומלץ לקבל עזרה וייעוץ פיננסי מחברה מנוסה.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע לשוטרים רבים לקבל הלוואות בתנאים מועדפים. השאר פרטיך באתר ונשמח לסייע גם לך לקבל הלוואה נוחה, השירות ניתן ללא עלות או התחייבות מצדך.   


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל