הלוואות לרכישת רכב יד שנייה


אישה ורכב שנרכש בעסקת ליסינג פרטי

יוקר המחייה וההוצאות החודשיות הגבוהות אינן מאפשרות לכל אדם בישראל לרכוש מכונית חדשה. שוק המכוניות יד שנייה פורח, וניתן לקחת הלוואות לרכישת רכב יד שנייה משנתון מתקדם כדי לשדרג את הרכב הישן וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. ראוי לציין כי כאשר רוכשים מכונית חדשה הרי ערכה יורד במהירות בשנתיים הראשונות, לכן רבים מעדיפים לרכוש רכב יד שנייה, כמובן גם משיקולים כלכליים, כך תוכלו להרוויח רכב חדיש במחיר מצוין.

מי מציע הלוואות לרכב יד 2?

כדי לשדרג את הרכב הישן או לרכישת רכב יד 2 משנתון מתקדם תוכלו לקחת הלוואות לרכישת רכב יד שנייה מהבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות. לעתים יהיה עליכם לשעבד את הרכב כתנאי לקבלת הלוואות לרכב משומש, אך לרוב כאשר אתם זקוקים להלוואה עד ל- 50,000 ₪ לא יבקשו מכם לשעבד את המכונית.

אמנם, ניתן לקחת הלוואות לרכב יד שניה מהבנקים אך לעתים עדיף לקחת הלוואות מחברות מימון חוץ בנקאיות מאחר והן גמישות יותר. עליכם לזכור כי הלוואות לרכישת רכב יד שנייה מחברות מימון חוץ בנקאיות אינן פוגעות במסגרת האשראי שלכם, ובמידה ותיקלעו לקושי כלכלי תוכלו לבקש פריסה מחדש של ההלוואה.

כדי למצוא הלוואה משתלמת לרכישת רכב יד 2 כדאי לערוך סקר שוק מקיף בין הבנקים וחברות המימון החוץ בנקאיות, עליכם לברר אפשרות לפירעון מוקדם, עמלות שונות, גובה הריבית ופריסת התשלומים שכל גוף פיננסי מציע.

אופציות רכישה נוספות לרכב יד שנייה

קניית רכב יד שנייה מליסינג

זקוקים לייעוץ ולמידע נוסף בנושא הלוואות לרכישת רכב יד שנייה? השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ישמח לענות על כל שאלה ובקשה, כמו כן תקבלו הצעה אטרקטיבית ללא כל עלות או התחייבות.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל