הלוואות לרכישת רכב חדש


אדם שמח ברכב חדש שרכש בעסקת ליסינג

רוצה להחליף את הרכב הישן בחדש? מעוניין להגשים חלום ולרכוש רכב חדש מהניילונים? ובכן, כיום יש באפשרותך לקבל מגוון הלוואות לרכישת רכב חדש בתנאים משתלמים ונוחים, ובפריסת תשלומים ארוכה. הלוואות לרכב חדש ניתן לקחת מכל הבנקים המסחריים ומחברות מימון חוץ בנקאיות. עם זאת, ישנם פערים עצומים בין פתרונות המימון השונים, לכן חשוב כי תפנה לייעוץ מקצועי על מנת לבחור בהלוואה המתאימה ביותר עבורך.

 

הלוואות לאוטו בתנאי החזר גמישים

רוב הישראלים חולמים על רכב חדש, בעבר אפשרות זו הייתה פתוחה רק למי שהפרוטה נמצאה בכיסו. כיום, יש מגוון פתרונות מימון לרכישת רכב חדש, ניתן לקבל הלוואות למימון רכב חדש דרך יבואני הרכב, חברות רכב מובילות, בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות נוספות. לכן, לאחר שבחרת את הרכב החדש שברצונך לקנות עליך לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות בין כל החלופות.

הלוואות למכוניות חדשות מאפשרות לך לרכוש את הדגם המתאים ביותר עבורך וליהנות מפריסת תשלומים חודשיים בהתאם ליכולת ההחזר שלך. תוכל לפנות לאחד הבנקים המציעים הלוואות לקניית רכב חדש, אך במידה ותבחר לקחת הלוואה מהבנק הרי זו משפיעה על האובליגו שלך. לכן, במקרים מסוימים עדיף לקחת הלוואות רכב מחברות מימון חוץ בנקאיות, הלוואה חוץ בנקאית אינה משפיעה על מסגרת האשראי שלך בבנק.

הלוואות לרכב חדש עם או ללא שעבוד

חשוב לדעת כי ניתן לקחת הלוואה עד כמה עשרות אלפי שקלים ללא צורך בשעבוד הרכב, הלוואות אלה יחסית זולות יותר בהשוואה להלוואה עם שעבוד הרכב. יש חברות מימון המציעות הלוואה בשיעור 100% משווי הרכב ובפריסת תשלומים של 2-5 שנים, בעוד חברות מימון אחרות יציעו עבורך מימון עד 75% משווי הרכב.

כאשר אתה משווה בין מסלולי הלוואות לרכישת רכב חדש כדאי לקרוא את האותיות הקטנות, ובמיוחד את הסעיפים הנוגעים לשעבוד הרכב, אחריות, עמלות פירעון מוקדם במידה ותרצה לסגור את ההלוואה מוקדם יותר, וכמובן עליך להשוות את גובה הריבית וגובה ההחזר החודשי. אגב, יש גם הלוואות לרכב למוגבלים בבנק, אמנם אלה הלוואות יקרות יותר אך הן מאפשרות לך להגשים חלום ולרכוש רכב חדש ואיכותי.

באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל לקבל מידע בנושא הלוואות לרכישת רכב חדש. השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם על מנת לסייע לך, ללא החייבות מצדך, לקבל הלוואה משתלמת לקניית רכב חדש.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל