הלוואות לרופאים

רופאים שקיבלו הלוואה בעזרת האתר

רופאים זקוקים להלוואות כמו שאר השכירים במשק הישראלי, לעתים הם מעוניינים לקחת הלוואה אטרקטיבית למימון רכב חדש, לשיפוץ הבית, למימון לימודים, לעזרה לילדים, למימון חופשה בארץ או בחו"ל וכדומה. רופאים עובדים לרוב בעבודה מסודרת לכן בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות אינם חוששים לתת להם הלוואות, עם זאת חשוב לערוך סקר שוק מקיף כדי לקבל החלטה נכונה ממי לקחת הלוואה וכיצד להחזיר אותה בנוחות וללא פגיעה במסגרת האשראי ובאיכות החיים.

 

הלוואה מותאמת אישית לרופאים

הלוואות לרופאים ניתן לקבל במהירות ובקלות מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות כמו חברות אשראי, חברות ביטוח (על חשבון כספי הפנסיה וקרנות השתלמות), מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר, לעתים ניתן לקבל הלוואה נוחה גם דרך המעסיק.

כדי לברר את כל האפשרויות כדאי לפנות לגורם מקצועי ומנוסה על מנת לקבל ייעוץ והחלטה פיננסית נכונה ומשתלמת. יש מגוון מסלולי הלוואות לרופאים, תנאי ההלוואה משתנים בהתאם למדיניות הבנקים וחברות המימון השונות, על פי יכולת ההחזר והשכר של הרופא, סכום ההלוואה, תקופת פרעון, תנאי הריבית במשק ועוד.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע לרופאים רבים לקבל הלוואות נוחות בתנאים הטובים ביותר. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדכם.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל