הלוואות לקניית אופנוע


קסדה של אופנוע

סביבת הריבית הנמוכה אשר שוררת כיום בישראל וברוב העולם המערבי, למעשה, מביאה לסיטואציה שבה חיסכון הוא איננו כדאי כמו בעבר ואילו נטילת אשראי הפכה להיות לזולה במיוחד. אנשים רבים בישראל מנצלים את שיעורי הריבית המינימאליים לצורך לקיחת משכנתא, קבלת הלוואות עסקיות וגם שימוש באופציות של אשראי צרכני מבנקים וגופים חוץ בנקאיים.

לקיחת הלוואות לקניית אופנוע

רכישת רכב היא אחר מסעיפי ההוצאות המשמעותיים במשק הבית, כאשר גם האופנועים היקרים יותר אינם נופלים ממחירי מכוניות פרטיות. גופים פיננסיים רבים מציעים כיום הלוואות משתלמות במיוחד עבור לקוחות שמחפשים לקנות רכב במסלולי מימון אטרקטיביים.

לדוגמא, בנקים שונים עובדים בשיתוף פעולה עם חברות רכב ומאפשרים קבלת הלוואה ייחודית למימון רכב חדש או יד שנייה. הלקוח עצמו אף איננו מחויב במקרה כזה לפתוח חשבון עו"ש בבנק, אלא נפתח לו חשבון מיוחד להחזר האשראי באופן שוטף. במקרים כאלה, האופנוע או הרכב בדרך כלל משועבד לבנק עד לסיום חיי ההלוואה והלקוח מחויב לדווח על כל שינוי במצב הפיזי שלו.

התשלומים עבור רכישת אופנוע או רכב מתבצעים לרוב עד לתקופה של חמש שנים, כאשר ישנה גמישות גדולה בהקשר של בחירת ההצמדות, אפשרויות גרייס ואף הלוואות בלון. הריבית עבור ההלוואות היא נמוכה למדי כיום, אך העלויות הסופיות נקבעות במשא ומתן מול חברת הרכב והמאפיינים האישיים של הלווה. לקוח שיציג הכנסות גבוהות יותר והיסטוריית אשראי תקינה לאורך זמן, יוכל להשיג תנאים טובים יותר של אשראי עבורו.

במידה ואתה מעוניין לרכוש אופנוע בזמן הקרוב, אנו בפורטל המרכז לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בענף ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל