הלוואות לקיבוצניקים


80000 ש

אין אדם שיכול להצהיר בוודאות מלאה כי אין הוא יזדקק להלוואה בשום שלב בחייו, כאשר כל אוכלוסייה נהנית מתנאים מועדפים יותר או פחות של ריבית. למעשה, בהתחשב בכך כי גם שימוש בכרטיסי אשראי, כניסה לאוברדרפט וכתיבת צ'קים בנקאיים נחשבים לסוג של הלוואה, רוב תושבי ישראל עושים שימוש באשראי חיצוני באופן שוטף.

מאפייני הלוואות לקיבוצניקים

האופציה הראשונה שלווים פונים אליה, בדרך כלל, לצורך קבלת אשראי היא הבנקים המסחריים. במקרה הזה יש לאנשי הקיבוץ יתרון, משום שהם חלק מארגון גדול יותר, שיכול להשתמש בכוח שלו ולחתום על הסכמי אשראי מול גופים פיננסיים שונים.

הלוואות לקיבוצים, אם כן, יהיו לרוב בריביות נמוכות יותר, תקופות ארוכות יותר ותנאים טובים מהלווה הבודד. עם זאת, הלווים הפוטנציאליים מהקיבוץ צריכים לברר ולהכיר את האופציות בעצמם.

אפשרות נוספת של הלוואות לקיבוצים היא האשראי החוץ בנקאי. ברם, במקרה זה, תנאי האשראי ייקבעו לרוב לפי הנתונים האישיים של הלווים ולא תיעשה הנחה מיוחדת בגלל השתייכות לקיבוצים.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לעזור לך להשוות בין הלוואות זמינות ומתאימות עבורך. אם אתה מתעניין בקבלת אשראי בזמן הקרוב, פנה אלינו כבר היום. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל