הלוואות לפרטיים


ארנק עם מספר סוגי כרטיסי אשראי

לפי נתונים שמתפרסמים בתקשורת, רוב הציבור הישראלי עשה שימוש בהלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות בשנה האחרונה וזאת על מנת לממן הוצאות שוטפות מסוגים שונים. הדרך לקבלת הלוואה היום היא פשוטה למדי וניתן אף לבצע אותה באופן מקוון.

מסלולים זמינים של הלוואות לפרטיים

אפשרות אחת לקבלת הלוואה, אשר צוברת תאוצה בשנים האחרונות היא האשראי החוץ בנקאי, שהפך לפופולארי במיוחד בגלל הקשחת תנאי ההלוואות הבנקאיות.

היתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות נעוצים בעיקר בגמישות הגבוהה שלהם לעומת הבנקים, מה שמאפשר להם לפרוס את האשראי לתקופה ארוכה, להציע מסלולים מגוונים וגם לאשר הלוואות ללקוחות שקיבלו סירוב מהבנק. מצד שני, יש לקחת בחשבון שהריביות יהיו בדרך כלל גבוהות יותר מהממוצע בבנקים.

עם זאת, האופציה הבנקאית עדיין מהווה את האפיק המועדף על לקוחות פרטיים שמעוניינים לקבל הלוואה. לקוח בנק שמעוניין לקבל אשראי ייתקל לרוב בבדיקות מעמיקות למדי, רגולציה ובחינת היסטוריית אשראי מדוקדקת.

היתרון הגדול של האשראי הבנקאי הוא בנוחות שלו וגם בריביות הנמוכות שמפוקחות באדיקות על ידי בנק ישראל. עם זאת, יש לציין, כי ללקוח בעייתי שאין לו הכנסה קבועה, יהיה קושי רב לקבל הלוואה בסכומים גבוהים יותר.

במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף ולהשוות בין מסלולים משתלמים של הלוואות זמינות בשוק, אנו בפורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נמצאים כאן עבורך. כל מה שעליך לעשות, הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל