הלוואה עד מיליון שקל


שטרות כסף להלוואה

הלוואות עד מיליון ₪ אינן עניין של מה בכך, זהו סכום גבוה המחייב היערכות פיננסית ובדיקות מקדימות כדי לקבל החלטה נכונה ואחראית. הלוואה של מיליון ₪ מיועדת בעיקר לעסקים, אך במקרים מסוימים יכול גם אדם פרטי לקבל הלוואה בסכום גבוה של עד מיליון שקל, כל עוד עומדים בתנאים של הגוף הפיננסי המציע הלוואות בסכומים אלה.

הלוואה עד מיליון שקל מאפשר ליזמים להקים עסק חדש, אנשי עסקים יכולים להשקיע בעסק שלהם, ומשקיעי נדל"ן יכולים להשקיע את הכסף בנכסים שונים. עם זאת, בנקים וחברות מימון חוץ בנקאי אינם ממהרים לאשר הלוואות עד מיליון ₪, ולרוב הם ידרשו ביטחונות מספקים ולעתים גם יבקשו מהלווה להחתים ערבים או לשעבד נכס בבעלותו.

איך לקבל הלוואות עד 1,000,000 שקל?

כדי לקבל הלוואות עד 1,000,000 שקל יש לערוך סקר שוק מקיף ולבחון לעומק הצעות מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאי. הלוואה עד 1,000,000 שקל מחייבת תכנון פיננסי והיערכות נכונה של הלווה על מנת שיוכל להחזיר את ההלוואה בזמן, ללא עיכובים וסיבוכים מיותרים.

ראוי לציין כי יזמים ואנשי עסקים רבים לוקחים הלוואות עד מיליון ₪ באופן שוטף למטרות שונות כמו הקמת עסק חדש, השקעה בחברה, הון חוזר, פתיחת סניף חדש, ניצול הזדמנויות כלכליות והשקעה בציוד. הם יכולים לקבל הלוואה עד מיליון שקל מבנקים, מחברות מימון הפועלות בהיתר ממשרד האוצר ומקרנות מימון שונות, ביניהן הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה וקרנות ייעודיות דרך הסוכנות היהודית.

פרטיים יתקשו לקבל הלוואות עד מיליון ₪, אלא אם יש להם נכסים שניתן לשעבד, חסכונות גדולים בבנק, תיק השקעות גדול וכדומה.

הדרך הבטוחה, המהירה והיעילה לקבלת הלוואה עד מיליון שקל היא לפנות ליועצים המנוסים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. למידע נוסף לשאלות ולהצעה אטרקטיבית, אנא השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואה לכל מטרה

הלוואה מיידית

הלוואה לשכירים


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל