הלוואות לעולים חדשים


עולה חדשה עם הילד שלה אחרי שקיבלה הלואוה

עולים חדשים מתמודדים עם קשיים רבים כמו שפה חדשה, תרבות שונה, אקלים וכמובן קשיים חברתיים וכלכליים. מדינת ישראל מעוניינת לסייע לעולים חדשים לכן היא מציעה סיוע והטבות שונות, כמו כן המדינה מציעה הלוואות עד 125,000 ₪ ליזמים עולים, יש גם קרנות שונות, חלקן בניהול הסוכנות היהודית, שמסייעות לעולים החדשים להשתלב בקלות יותר בישראל.

ממי כדאי לקחת הלוואות עולים?

הלוואות לעולים חדשים ניתן לקבל בבנק, בחברות מימון חוץ בנקאיות ודרך קרנות שונות של המדינה והסוכנות היהודית. כדי לקבל החלטה פיננסית נכונה חשוב לקבל ייעוץ מקצועי, רק כך יכולים עולים חדשים לקחת הלוואה מותאמת אישית בהתאם ליכול ההחזר שלהם ועל פי הצרכים הייחודיים שלהם. חשוב להשוות תנאים בין הלוואות עולים ממקורות שונים, יש לבחור בהלוואה המתאימה לצרכיו של העולה, לדוגמה הלוואה לרכישת דירה, הלוואה להקמת עסק, הלוואה למימון לימודים, הלוואה לכל מטרה וכיוצא בזה.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע לעולים חדשים רבים, השאירו פרטים באתר וללא כל עלות או התחייבות נסייע גם לכם לקבל הלוואות עולים בתנאים אטרקטיביים.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל