הלוואות לעובדי רכבת ישראל


אדם חותם על טופס הלוואה

רכבת ישראל היא חברה ממשלתית גדולה שהחלה את פעילותה עם קום המדינה. החל משנת 2003 רכבת ישראל הפכה לחברה עצמאית בבעלות הממשלה, לאחר שהופרדה מרשות הנמלים והרכבות. בשנים האחרונות חל פיתוח מואץ ברכבת ישראל לאור הדרישה הגבוהה לנסיעה ברכבת ובגלל מדיניות הממשלה, ובעיקר משרד התחבורה. רכבת ישראל נחשבת גם למעסיק גדול, יש למעלה מ-3,000 עובדים ברכבת, והחברה מגייסת עובדים חדשים בגלל הפיתוח המהיר.

הלוואות נוחות לעובדי רכבת ישראל

כמו שאר העובדים במשק הישראלי, גם עובדי הרכבת זקוקים להלוואות אחת לתקופה, למטרות שונות. ניתן לקחת הלוואות לעובדי רכבת ישראל למטרות כגון החלפת רכב, שיפוצים בבית, חופשות, לימודים, סגירת מינוס וחובות, סיוע לילדים, טיפולים רפואיים ועוד. יש מגוון פתרונות ואפשרויות מימון לעובדי רכבת ישראל, לכן כדאי לברר את כל האופציות, להשוות תנאים ועלויות ורק אז לקבל החלטה.

הלוואות לעובדי רכבת ישראל ניתן לקבל מגופים פיננסיים שונים, ביניהם:

כדי להחליט ממי לקחת הלוואה כדאי לפנות ליועץ הלוואות מקצועי, אמין ויעיל, כך ניתן להשוות תנאים ולבחור בהלוואה הנוחה ביותר, הן מבחינת סכום המימון והן מבחינת תנאי ריבית, הצמדה והחזרים חודשיים.

תנאי מימון אטרקטיביים

חשוב לדעת כי אפשר לקבל הלוואות לעובדי רכבת ישראל בתנאים מועדפים ונוחים מהמקובל בענף, מאחר ועובדי הרכבת נחשבים לאמינים ולבעלי יכולת החזר גבוהה. בנקים וחברות מימון חוץ בנקאי בוחנים את הבקשה של עובדי הרכבת, וקובעים את תנאי ההלוואה לפי מאפייני הלווה, הסכום הנדרש ויכולת ההחזר שלו. עובדי הרכבת מקבלים שכר חודשי קבוע לכן חברות המימון מציעות עבורם תנאים נוחים יותר מאחר והסיכון נמוך.

לפרטים נוספים ולהצעה משתלמת במיוחד, אנא השאירו פרטים, וצוות פורטל מידע יחזור אליכם עם הצעה להלוואה אטרקטיביות ומותאמת אישית.

 

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל