הלוואות לעובדי סונול


כסף מונח על טופס הלוואה לכל מטרה

חברת סונול הוקמה עוד לפני קום המדינה, והיא אחת מחברות הדלק המובילות והגדולות בישראל. החברה מציעה פתרונות מתקדמים בכל תחומי האנרגיה, למגזר הביתי ולמגזר התעשייתי. החברה מעסיקה אלפי עובדים ברחבי המדינה, ונחשבת למעסיק גדול בארץ. עובדי סונול זקוקים מדי פעם להלוואות נוחות, בדיוק כמו שאר השכירים בארץ, לכן כדאי לדעת כי באפשרותם לקבל הלוואות אטרקטיביות בבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאי.

הלוואה בהתאמה אישית לעובדי סונול

הלוואות לעובדי סונול מאפשרות לשכירים העובדים בחברה לממן חופשות בארץ ובחו"ל, להחליף את הרכב הישן, לשלם שכר לימוד, לסייע לילדים, לממן אירועים משפחתיים ועוד. עם זאת, אין למהר ולקחת הלוואה, כדאי לקבל ייעוץ מקצועי ולערוך מכרז בין הבנקים ושאר חברות המימון, על מנת לקבל החלטה ממי לקחת הלוואה ולבדוק את כל האפשרויות והתנאים.

עובדי סונול יכולים לקבל הלוואות בתנאים מועדפים מאחר והם מועסקים בחברה גדולה ויציבה, משכורתם טובה ויש להם ברוב המקרים יכולת החזר גבוהה. לכן, בנקים וחברות מימון חוץ בנקאי, לרוב אינם חוששים להציע הלוואות לעובדי סונול, ולאחר בדיקה מהירה כמו תדפיס עו"ש של 3 חודשים אחרונים והצגת 3 תלושי שכר, העובדים יכולים לקבל אישור להלוואה.

עובדי סונול זקוקים להלוואה למגוון מטרות וצרכים, באפשרותם לקבל הלוואה דרך הבנק, מחברות האשראי גם אם אין ברשותם כרטיס מהחברה, על חשבון כספי הפנסיה וקרנות השתלמות ומחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר. כדי לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית חשוב לבדוק את כל האפשרויות ומסלולי ההלוואה המתאימים לעובדי סונול, מומלץ בעזרת היועצים של פורטל מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית.

אופציות נוספות להלוואות אותן ניתן לקבל דרך האתר

הלוואה מיידית

הלוואות בצ'קים

אם אתם עובדי סונול וזקוקים להלוואה נוחה, אנא השאירו פרטים באתר. המומחים של פורטל מידע יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם הצעה אטרקטיבית להלוואה בתנאים מועדפים ובהתאמה ליכולת ההחזר שלכם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל