הלוואות לעובדי חצי חינם


כסף של הלוואה מותאמת אישית מונח על טפסים

רשת חצי חינם הוקמה בשנות ה-90 במטרה לספק ללקוחות חוויית קניות ייחודית ומלהיבה, וליהנות ממגוון מוצרים לבית במחיר משתלם. הרשת מעסיקה עובדים רבים ברחבי הארץ, יש לרשת כ-7 סניפים גדולים בפריסה ארצית רחבה, ובכל הסניפים יש מחלקות מזון, ירקות ופירות, בריאות, כלי בית ועוד.

כאשר עובד ברשת חצי חינם זקוק להלוואה יש באפשרותו לפנות לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב שלו, אך יש עוד אפשרויות רבות נוספות כדי לקבל הלוואה נוחה ומותאמת אישית. למעשה, הלוואות לעובדי חצי חינם כדאי לקחת רק לאחר ייעוץ מקצועי ובחירת מסלול ההלוואה המתאים ביותר למאפייני העובד, לצרכיו הייחודיים וליכולת ההחזר שלו. במקרים מסוימים כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית גם עם הריבית מעט יקרה יותר, מאחר וההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי וקל יותר לקבלה.

איזה הלוואה כדאי לקחת?

עובדים ברשת הקמעונאית חצי חינם יכולים לקבל הלוואות לכל מטרה, למשל הלוואה אטרקטיבית למימון חופשה בארץ או בחו"ל, הלוואה למימון אירוע משפחתי, ללימודים, להחלפת הרכב, לטיפול רפואי או אסתטי, לסגירת מינוס בבנק ועוד. במקרים מסוימים כדאי לקחת את ההלוואה בבנק, אך אם נמצאים במינוס גבוה ובמידה והעובד כבר לקחת הלוואה, הבנק עלול לסרב לבקשת העובד או להציע לו הלוואה בריבית גבוהה ויקרה.

לכן, כדאי לקחת הלוואות לעובדי חצי חינם רק לאחר ייעוץ והתאמת סוג ומסלול ההלוואה בהתאם לצרכי העובד ומאפייניו. את ההלוואה אפשר לקבל מבנקים אחרים, מחברות האשראי, על חשבון כספי הפנסיה הנצברים לזכות העובד בחברת ביטוח או בית השקעות וכיוצא בזה. כמו כן, ניתן לקבל הלוואות לכל מטרה במהירות וללא ביורוקרטיה ארוכה ומתישה מחברות מימון חוץ בנקאיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר.

אופציות נוספות להלוואות שניתן לקבל דרך האתר:

הלוואות לשכירים

הלוואות בצ'קים

הלוואה מיידית

למידע נוסף ולסיוע בנושא הלוואות לעובדי חצי חינם, השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של פורטל מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, יסייע לכם לקבל את ההלוואה המתאימה ביותר עבורכם.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל