הלוואות לעובדי הפניקס


שק יוטה עם כתוביות הלוואה

הפניקס היא חברת ביטוח ישראלית העוסקת בכל תחומי הביטוח, ובשליטתה חברות נוספות בתחומי ביטוח, פיננסים, השקעות ועוד. הפניקס מעסיקה מאות עובדים בישראל ומציעה לשכירים תנאי שכר הוגנים ואטרקטיביים, סביבת עבודה מודרנית ומתקדמת, ימי כיף, פעילויות שונות ועוד. עובדי הפניקס הזקוקים להלוואה לכל מטרה יכולים לקבל מימון בתנאים נוחים בגלל עבודתם אצל מעסיק גדול, יציב ואמין.

בין השאר, עובדי הפניקס יכולים לקחת הלוואות לצורך מימון רכב חדש או יד 2, שיפוצים בבית או בדירה, מימון חופשות עם המשפחה, כדי לסייע לילדים, לצורך מימון אירועים משפחתיים ועוד. את ההלוואה הם יכולים לקחת ישירות מהבנק שלהם, אך יש אפשרויות נוספות לכן חשוב לבדוק את כל פתרונות המימון הקיימים, להשוות מספר הצעות ורק אז לקבל החלטה ממי לקחת את ההלוואה.

ממי כדאי לקחת הלוואה?

עובדי הפניקס יכולים לקבל הלוואות מכל גופי המימון, ביניהם בנקים, חברות מימון פרטיות וחברות האשראי. כמו כן, אפשר לקחת הלוואות לעובדי הפניקס על חשבון כספי הפנסיה ו/או על חשבון קרן השתלמות. כיום התחרות בשוק ההלוואות גדולה, הבנקים מתחרים בחברות המימון החוץ בנקאי, ועובדי הפניקס יכולים לחסוך עלויות ולשפר תנאים. לכן, אין למהר ולקחת הלוואה אלא יש לבדוק את כל האפשרויות, להשוות מספר הצעות ורק אז להחליט.

אגב, עובדי הפניקס זוכים במקרים מסוימים לתנאים נוחים יותר בהלוואות מאחר והם עובדים אצל מעסיק מוכר ויציב. ותק בעבודה, יכולת החזר והיסטוריית אשראי תקינה – כל אלו ועוד מאפשרים לעובדי הפניקס לקבל הלוואות אטרקטיביות יותר.

למידע נוסף, לשאלות ולסיוע בלקיחת הלוואות לעובדי הפניקס – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם ויסייע לכם לקבל הלוואה נוחה בהתאמה אישית מלאה ליכולת ההחזר שלכם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל