הלוואות לעובדי דואר ישראל


לוגו דואר ישראל

דואר ישראל היא חברה ממשלתית שנקראה בעבר רשות הדואר. החברה הממשלתית מספקת שירותי דואר ובנקאות, החברה מעסיקה מאות עובדים ברחבי הארץ. עובדי הדואר כמו שאר השכירים בישראל לוקחים הלוואות למטרות שונות, למשל הלוואה לסגירת מינוס גבוה בבנק, הלוואה להחזר חובות, הלוואה לשיפוץ הבית או הדירה, מימון לרכישת רכב חדש או יד 2 ועוד.

עובדי דואר ישראל יכולים לקבל תנאים מועדפים מחברות המימון ומבנקים, הם עובדים בחברה ממשלתית יציבה, לכן הם זכאים לתנאים טובים יותר, בהתאם למדיניות של הגוף המלווה ועל פי הנתונים האישיים של העובד, למשל יכולת ההחזר שלו.

מי מציע הלוואות נוחות לעובדי דואר ישראל?

הלוואות לעובדי דואר ישראל אפשר לקחת מגופים פיננסיים כגון בנקים, חברות כרטיסי האשראי, חברות ביטוח ובתי השקעות (על חשבון כספי הפנסיה), מחברות מימון פרטיות בעלות היתר ממשרד האוצר ועוד. בדרך כלל פונים לבנק כדי לבקש הלוואה, למרות שכיום לאחר רפורמת נתוני האשראי ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים נוחים, לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות הצעות מכל הגופים והשחקנים בתחום ההלוואות.

חשוב לציין כי עובדי הדואר יכולים לקחת הלוואה נוחה על חשבון כספי הפנסיה או קרן השתלמות. זו הלוואה נוחה במיוחד כיוון שהגוף המממן כמעט ולא לוקח סיכונים מיותרים, ולמעשה עובד הדואר לוקח הלוואה על חשבון הכסף שנצבר לזכותו בחיסכון הפנסיוני.

הלוואה כדאי לקחת רק בעזרת יועצים מנוסים, חשוב להתאים את מסלול ההלוואה ליכולת ההחזר של העובד בדואר, למצבו הפיננסי ולמטרת ההלוואה. ישנם מסלולים ייעודיים כמו הלוואות לרכישת רכב חדש או משומש, הלוואות לסגירת מינוס, הלוואות לחופשות, ללימודים ועוד.

הלוואות לעובדי דואר ישראל בתנאים אטרקטיביים כדאי לקחת רק בעזרת היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. השאירו פרטים בטופס למטה ואנו נסייע לכם לקבל הלוואה נוחה בהתאמה אישית, עם ריבית אטרקטיבית ופריסת תשלומים ארוכה.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל