הלוואות לסגירת המינוס


כסף שניתן להלוואה לסגירת מינוס

כ- 40% מכלל ההלוואות הנלקחות בישראל מיועדות לכיסוי המינוס הגבוה בבנק. במציאות הכלכלית המורכבת של היום מרבית הישראלים נמצאים בחריגה ממסגרת האשראי שלהם בבנק, ולפיכך הם משלמים ריביות גבוהות.

חשוב לדעת כי המינוס בחשבון העובר ושב מאפשר לכם מרחב נשימה וגמישות בניהול ההוצאות החודשיות השוטפות, אך אתם משלמים ריבית גבוהה על כך.

האם כדאי לקחת הלוואות למינוס?

חשוב להדגיש כי מסגרת האשראי שקיבלת מהבנק מהווה הלוואה לכל דבר, ועליך לשלם ריבית גבוהה על האוברדרפט. לכן, באמצעות הלוואות לסגירת המינוס ניתן לחזור למסגרת האשראי ולהימנע מתשלום ריבית גבוהה. עם זאת, עליכם לבדוק את התנאים של הלוואות לסגירת מינוס כדי לוודא כי הריבית שקיבלתם נמוכה מהריבית הנהוגה על חריגה ממסגרת האשראי בבנק.

הלוואות לסגירת המינוס ניתן לקחת מהבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב שלכם, מבנקים אחרים, מחברות אשראי ומחברות מימון פרטיות וחוץ בנקאיות. לכן, חשוב לערוך סקר שוק מקיף, ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור הלוואה מתאימה בתנאים הטובים ביותר. אגב, ברגע בו אתם מזהים חריגה בחשבון ומינוס גבוה, ולפני שתתחילו לקבל שיחות טלפון מהבנק, כדאי לתכנן תקציב חדש לתקופה הקרובה כדי להימנע ממינוס, ובהתאם לכך לקחת הלוואה.

רוצים לדעת כמה תצטרכו להחזיר בסוף מועד ההלוואה? נסו את מחשבון ההלוואות שלנו

אם אתם חורגים ממסגרת האשראי והבנק לוחץ עליכם כדאי לכם לקחת הלוואות לסגירת המינוס. השאירו פרטים באתר וצוות המומחים שלנו יעניק לכם ייעוץ, ללא עלות או התחייבות שלכם, וקבלו גם הצעה אטרקטיבית להלוואה בתנאים נוחים.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל