הלוואות למשפחות


משפחה בפגישה עם יועץ פיננסי

משפחות רבות בארץ נמצאות במצוקה, חלקן ברוכות ילדים, אחרות הן משפחות חד הוריות ויש גם משפחות שכולות ומשפחות אחרות שנקלעו לקשיים כלכליים. כדי להקל על מצוקת משפחות רבות בישראל החליט שר הרווחה והשירותים החברתיים להקים קרן הלוואות למשפחות במצוקה אשר נקלעו לקשיים כלכליים והן מתקשות לפרוע את חובותיהן.

הלוואות דרך שירותי הרווחה

הלוואות למשפחות שנקלעו לקשיים כלכליים ניתן במקרים מסוימים לקבל דרך שירותי הרווחה. עם זאת, למרות הקרן הייעודית שהוקמה למתן הלוואות למשפחות ברוכות ילדים ומשפחות במצוקה, אין די בכך מאחר ומדובר רק במשפחות המוכרות לשירותי הרווחה שהוכיחו מסוגלות לעמוד בתשלומי ההחזר.

לכן, כדאי לדעת כי ישנם פתרונות מימון ייעודיים עבור משפחות במצוקה, ביניהן משפחות ברוכות ילדים, חד הוריות, עולים חדשים ומשפחות שכולות. חשוב לדעת כי משפחות בקשיים כלכליים מתקשות לקבל הלוואות מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות בגלל יכולת החזר נמוכה. לכן, מצוקתן רק הולכת ומתעצמת וההלוואות מאפשרות להן רק להתקיים ולדאוג למזון לילדים ולכבות שריפות, אך הן מתקשות להיחלץ ממצבן.

הקרן שהוקמה על ידי משרד הרווחה והשירותים החברתיים מצמידה יועץ פיננסי לכל משפחה שתקבל הלוואה, ללא ייעוץ פיננסי מקצועי תתקשה המשפחה לפרוע את ההלוואה ולהיחלץ ממצבה הפיננסי הקשה. לכן, מומלץ לקחת הלוואות למשפחות בקשיים כלכליים רק בעזרת צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. אנו מסייעים מדי שנה למאות משפחות במצוקה כלכלית ומסייעים להם לקבל הלוואה נוחה וליהנות מייעוץ פיננסי חשוב המסייע להם לסגור חובות, לכסות את המינוס ולצאת לדרך חדשה.

למידע נוסף השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם!


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל